Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ajakpiercing, pár fontos kérdés?

Ajakpiercing, pár fontos kérdés?

Figyelt kérdés

Most szeretnék ajakpiercinget (szépség pötty) csináltatni de van pár kérdés, ami foglalkoztat.

Mennyi ideig lesz feldagadva a szám?

Mennyi ideig kell hanyagolni a csókolózást, a párommal való "törődést"?

Ha hétfőn csináltatom, szombaton már ihatok alkoholt?

És végül rá egy hétre lehet menni fürdőzni, szaunába?



2013. nov. 17. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:

1. nekem 2-3napig volt feldagadva, szerintem ez emberfüggő.

2. csókolást nem kell hanyagolni, kicsit furcsa lesz, meg kell majd szoknod, hogy van ott valami, én két hét után szoktam meg, a "törődéses" dolog meg rajtad múlik minimum 2hét, max 4hetet várhatsz ama "törődéssel".

3. alkoholt kerülnöd kell, ha jól tudom erre is két hetet szoktak mondani, de egy hónap a biztos (ebben azért nem vagyok biztos, mert én nem fogyasztok alkoholt).

4.ezzel is egy hónapot kéne várni, mivel ennek az ékszernek a gyógyulása 4-6hetet igénybe vesz.

de biztosabb ha megkérdezed a piercert ezekkel kapcsolatban.

2013. nov. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Ma megyek és érdeklődöm :)
2013. nov. 18. 09:11
 3/3 anonim válasza:

nekem alul van,érzéstelenítő nélkül házilag lett szúrva

1. nekem szinte be se dagadt..csak úgy h alig lehetett észre venni és 3napig kb

2.én egyáltalán nem hanyagoltam a csókolózást

3.1 hetet vagy 2 őt várj

4. 1 hónap még jobb lenne..de 2 is meg teszi..a szanua oké,de a fürdözés nem xD ott több a baci

2013. nov. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!