Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Normális, hogy a tegnap...

Normális, hogy a tegnap csináltatott francia gél lakkozásom ma már tönkrement?

Figyelt kérdés

Tegnap csináltattam, a nő azt mondta, 2 hetet kibír... aha a francokat, egy napot nem élt túl.. Mosogattam persze, de nem savban, és 3 körmömön jött le a fehér részből.


Ilyenkor érdemes lenne visszamennem holnap, és szólni hogy legalább akkor javítsák ki? Mert direkt a szombati szalagavatómra hozattam rendbe a körmöm..

Plusz elég összecsapott munkát végzett...


Köszönöm a választ.



2013. dec. 6. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy megelégedve vele, akkor nyilván ne menj vissza. Esetleg a szalagavatód előtt rendbehozathatod vele, hogy addigra szép legyen, de legközelebb kérdeződködj szépkörmű ismerősöknél :)
2013. dec. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igazából úgy gondoltam, hogy akkor holnap kijavíttatom vele miután reklamáltam. De azután többször tuti nem látnak.
2013. dec. 6. 22:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Máshova menj inkább akkor újracsináltatni. Nem szabadott volna tönkremennie 1 nap alatt, még akkor se, ha egész nap csak mosogattál volna.
2013. dec. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.:)


Nem is azért mennék vissza, mert azt várnám hogy újra jó lesz, csak épp a nő beszélt át a sima lakkról a gélre, mondván hogy nem marad szép szombatig.

Ugyan azt kaptam így, csak drágábban...

Itthon is lefesthetném akár a szélét, még csak nem is lenne feltűnő.


Viszont zavar a dolog, úgyhogy mindenképpen szóvá szeretném ott tenni.

2013. dec. 6. 22:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor menj vissza, és mondd meg, hogy ez így nem pálya. Még az is lehet, hogy másodszorra jobban fog sikerülni. Legközelebb viszont máshoz menj, mert a géllakk tényleg baromi jó, de csak ha normálisan megcsinálják :) Én csak azt csináltatok mindig, és 2 hetet ki kell bírnia.
2013. dec. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!