Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gondoltam, megkérdezem itt...

Blöbb kérdése:

Gondoltam, megkérdezem itt is, hátha emlékszik még valaki egy Avonos parfümre? Még jó pár éve kaptam egyszer, és most szeretnék újra rendelni belőle, de elfelejtettem a nevét, és sehogy sem jut eszembe, még a google sem dobott ki semmit.

Figyelt kérdés
A parfümnek tulajdonképpen a kupakja volt egyedi, egy középlila szívecske, műanyagból volt, az üvege pedig oldalra dőlt, az alapja elipszis, és hengeres. Mint egy ferde kúp. Tudom, hogy ez nem sok információ, pláne, hogy egyre jobban úgy érzem, akár Oriflame-es is lehetett, sajnos nem tudom biztosan, de az tuti, hogy katalógusból volt rendelve!
2013. dec. 29. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem már nem lehet kapni!Üvegje nincs már meg?

[link]

2013. dec. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia! Sajnos az üvege nincs már meg, de időközben találtam róla képet, és azt hiszem, hogy True Hearts volt a neve. Már tényleg nem kapható :(

Köszönöm a választ!

2013. dec. 29. 12:22
 3/6 Timi179 ***** válasza:
Én nem emlékszem ilyen avonosra, aminek ilyen kupakja lett volna és ilyen neve... :-(
2013. dec. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves Timi! Nem sokáig volt forgalomban, ahogy néztem, 2001-ben tették először katalógusba, de találtam róla egy képet: [link]

Ez volt az. Köszönöm, hogy írtál azért ^^

2013. dec. 30. 01:04
 5/6 Timi179 ***** válasza:
Sajnos nem nyit meg semmit, nem tudom megnézni! Én 2007 óta avonozom, bocsi, nem voltam még a pályán mikor ezt piacra dobták! :-)
2013. dec. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Sziaa:)!

Lehethogy itt még tudsz kapni;))

[link]

2014. márc. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!