Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jobb lesz a hajam ha befestem?

Jobb lesz a hajam ha befestem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 15 éves vagyok és e akarom festeni a hajamat, mert nagyon ritka és minden na fonnom kell, hogy álljon valahogyan. De ha be is van fonva aztán lelapul meg nem is áll jol. Meg aztán bentlakásos gimnáziumba akarok menni és nincs kedvem fonni, mert nem áll jol. Vettem syoss hajfestéket ragyogoszőkét az van ráírva, hogy nem 16 éven aluliak számára alkalmazható. Nem fog kihullani a hajam és nem tudtok valamit amitől szép sűrű lesz a hajam?
2013. dec. 29. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:

ha azért akarod festeni mert ritka nem sokat érsz vele

festés után egy picit több fog hullani

ne szárítsd a hajad,figyelj a vitaminokra,ha semmilyen külső és belső ápolás nem segít lehet hogy hormonális a gond

2013. dec. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rosszabb lesz ha befested. Csak úgy mondom...
2013. dec. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
csak rontani fog a minöségén a festés. Hogy jutott ilyen eszedbe hogy dusulni fog festéstől??? súsitani vitaminokkal különbözö szerekkel hajkezelésekkel lehet. A festés dauer mindig ront a minöságán egy hajnak.
2013. dec. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne fest be ha már így is rossz a helyzet én semmi képp nem ajánlom ezt a módszert. Nekem egyenesítőzve van a hajam már 4 éve folyamatosan fél évente fodrász vegyszerekkel kiegyensíti emeltt én minden nap mosom + vasalom. Meg 2 havonta sötétbarna színezővel beszínezem, mert az egynesítő kivesz a színéből (eredeti sötétbarna a hajam. Nekem csak annyi lett tőle, hogy nagyon törik a vége sűrűn kell vágatni, de mondom, ha a te hajad egyébként is hullik akkor nem érdemes még vegyszerekkel rontani... Inkább valami tápláló hajpakolásokat vegyél, vagy van az a Viovanne kapszula direkt hajra valaó én azt ajánlom.
2013. dec. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
bocsi, elírtam: Biovanne*
2013. dec. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!