Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Járt már valaki a Westendben...

Járt már valaki a Westendben a műkörmös pultnál? Hogy működik? Muszáj időpontot kérni?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy ezeknél a műkörmösöknél hogyan működik ez az egész. Látom az interneten, hogy időpontot is lehet kérni, de muszáj? Nincs olyan, hogy csak odamegyek, ha van szabad hely, akkor beülök és már csinálja is?
2014. jan. 1. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

De odamehetsz. Ezeknek pont az a lényege, hogy ilyen expressz körmözés. Nem kell külön bemenned egy szalonba meg időpontot kérni (ahol jó eséllyel egy körmös van).

Leülsz, megcsinálják és rohansz tovább.

Még nem voltam amúgy, de láttam aki csak úgy odament. A biztonság kedvéért azért rákérdezhetsz telefonon.

2014. jan. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Odamész és ha éppen van szabad hely, akkor azonnal csinálj, ha nincs akkor mondja hogy gyere vissza pl fél óra múlva és akkor lesz.
2014. jan. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én múltkor ott csináltattam meg a körmöm. Odamentem,vártam 20 percetmajd megcsinálták. A recepciós lánnyal nem voltam megelégedve,agyon fennhordja az orrát. A körmös viszont nagyon kedves és ügyes volt :)
2014. jan. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaj, de jó, hogy olyan is írt, aki tényleg volt már ott és tényleg tudta, hogy így is lehet! :) Akkor holnap elmegyek! Mindenkinek köszönöm a választ, felpontoztalak Titeket!
2014. jan. 1. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!