Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A tanácsotokat várom?

A tanácsotokat várom?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik nekem és megakarom hódítani... Nem tudom hogyan kéne öltözködnöm meg azt hogy mit kéne csinálnom hogy tetsszek neki.. Kérlek segítsetek és adjatok nekem tanácsot..

2014. jan. 11. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Öltözz csinosan, vagy ahogy te szeretsz öltözködni, legyél önmagad. Azért tetsszél neki, ami és aki vagy. Ha most a mindent kirakatba tévős csajok jönnek be neki, akkor úgy fogsz öltözködni? Nem hiszem, hogy úgy jól éreznéd magad a bőrödben, ha alapból nem vagy olyan stílusú. Én sem mondom magam a kimondottan nőies lánynak, inkább sportosan öltözködöm, mégis van 1-2 hódolóm. Azt akarom, hogy azért szeressenek, amilyen én vagyok, ne vki mást:)
2014. jan. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
téged szeressenek és ne a ruhádat
2014. jan. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Már nem érdekel mit csinál a srác mert egy primitív állat.. :)
2014. ápr. 22. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!