Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti mit léptetek volna a...

Ti mit léptetek volna a helyemben? Csak kíváncsiságból.

Figyelt kérdés

Tegnap bementem egy üzletbe bugyit venni. Nézelődtem, amikor odajött az eladó és megkérdezte, hogy tud-e segíteni. Elmondtam, hogy ez és ez a darab tetszik. Mondta, hogy keres méretet, aztán közölte, hogy "ebből sajnos XL-es a legnagyobb méret". Köpni nyelni nem tudtam, mert az én méretem M (vagy ha kis méretezésű, akkor L).

Végül csak zoknit vettem, még mielőtt elkezdi rám tukmálni a nagymamabugyikat. :P

Otthon ráálltam a mérlegre, de nem mutatott többet, mint amennyi voltam is.



2014. jan. 24. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket nem szabad felvenni, nem szabad megsértődni, sem visszaszólni. Tudom, hogy ez bunkóság volt az eladó részéről, de nem kell lesüllyedni az ő szintjére. :)
2014. jan. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ilyen, amikor az eladó nem ért hozzá.

Én is voltam a múltkor egy kínaiban, és 70D-s melltartót kerestem. Rám nézett az eladó, és ajánlotta, hogy próbáljak inkább 90B-t, mert nagy a mellem.

Hová vehetnék én 90-et, mikor 69cm a hátam körbe?

Amikor egy fehérnemű boltban kerestem ugyanezt, ott a hölgy értette, mit akarok, de sajnálkozva közölte, hogy igen ritka, amit keresek, 70-ből jó, ha C-t kapnak, próbáljam ki, hátha, mert elég fazonfüggő...

2014. jan. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyanmár, nem léptem volna semmit, mert csak szimplán hülye az eladó!
2014. jan. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

"Akkor azt húzd a fejedre és menj a p* csába."

Utálom az ilyen tuskókat, akik ahelyett, hogy kérdeznének a pofádba vágják, amit gondolnak...

2014. jan. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megmondtam volna neki, hogy a méretem M. Biztosan félig vak. (De akkor miért alkalmazzák eladóként? Na, ebbe inkább ne menjünk bele...)
2014. jan. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem olyan lenne a hely ahová még visszajárok vásárolni akkor bátorkodtam volna visszafordítani a poénját és rácsodálkozni hogy á, értem, gondolom akkor ő sem vásárol ezekben az üzletekben ... csak ez sajnos akkor működik ha nem nádszálkisasszony az eladó. Azesetben el tudnám képzelni hogy halálra sértődik és jót mulatnék rajta : D
2014. márc. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!