Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, voltatok már Brazil...

Lányok, voltatok már Brazil gyantáztatni? Szerintetek otthon hogy szedhetem le mindenhonnan alulról a 'bundást'?

Figyelt kérdés
Gondolkozom a brazil gyantán de ahogy megláttam az árakat kicsit elképedtem... soknak tartok egy gyantáért 20-30 ezret kidobni... még ha jól is csinálják. szerintetek hogy szedhetem le otthon a szőrt, mert a borotvától megerősödött kicsit (nagyon) és kétnaponta kéne nyírnom ami nem a legjobb...szerintetek?

2014. febr. 1. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hol kerül ennyibe? 8ért megcsinálják. Magadnak nem hiszem hogy eléred, meg két kéz nem is elég, ha kozmetikus csinálja is mondja hogy mikor hogy segíts neki. Az igaz hogy a gyanta után lesz a legsimább, de utána meg fél centisre kell növeszteni hogy újra le tudják szedni... szóval sehogy se jó ez :p
2014. febr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sőt még sokat is írtam, 8ért fiúknak, 5ért lányoknak.
2014. febr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
azta :O hol kerül csak ennyibe? nekem simán mondták hogy ők középkategóriás szalon aztán azért ennyi :O de koöszi szépen:)
2014. febr. 1. 20:11
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
[link] Pedig elég felkapott hely :) és nem is vidék.
2014. febr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ez a brazil gyanta konkrétan mit takar?? mit jelent?? :)
2014. febr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Uuu koszonom a linket :) a brazil gyanta az a teljes szorzet gyantazasa a nemi szervednel :)
2014. márc. 3. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!