Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon fáj a essence körömlakk...

Nagyon fáj a essence körömlakktól a körmöm, és az ujjam. Ez normális?

Figyelt kérdés

Körömerősítő lakkról van szó, pontosabban erről:

[link]


Olyan másfél hete használom,mindig úgy,ahogy elő van írva ( vagyis úgy olvastam, így kell ) 2 napit használom, egy nap pihenő. Első alkalommal olyan volt, a gyűrűs ujjam körménél,mikor megszáradt a lakk,mintha satuba lenne fogatva, és szorítaná. Eléggé fájt! Utána 1-2 alkalomnál nem igazán éreztem ezt a fájdalmat. De tegnap este lakkoztam be lefekvés előtt, és igaz, 2 rétegbe, de aztán annyira nagyon fájt, hogy nem bírtam aludni, mind a két kezem a középső ujjam,gyűrűs, és a kisujjam rettentően fájt, lüktetett a körmöm,és megint olyan szorító érzés volt. Aztán észrevettem hogy a köröm közepén,ennél a pár ujjamnál,ami fájt, kis vörös-lilás folt alakult ki. Így másnap annyira nem látszik már,és miután tegnap lemostam, még jó 20 perc kellett hogy elmúljon ez a fájdalom.

Csalódott vagyok,mert a körmöm tényleg szépen nőtt, és erősödött tőle. Szerintetek mi a gond? Hogy 2 rétegbe vittem fel? vagy csak érzékeny vagyok valamire? Esetleg volt már más is, aki ezt tapasztalta? Hagyjam abba ennek a lakknak a használatát?



2014. febr. 27. 10:40
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem használd, nem normális! Valószínű allergiás/érzékeny vagy az egyik összetevőjére.. Minden bizonnyal a formaldehidre.


Nekem is van egyébként, én nem is az utasítás szerint használom, mert nincs kedvem 2 naponta lemosni, de semmi bajom nincsen tőle.


Én azt javaslom, hogy hagyd abba a használatát. Nem ér annyit az egész, hogy így szenvedj tőle. Tuti allergia vagy hasonló.

2014. febr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!