Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gél lakk kérdés?! Ez így...

Gél lakk kérdés?! Ez így normális, vagy váltsak körmöst?!

Figyelt kérdés

Elkezdtem gél lakkoztatni a körmeimet, már örültem, hogy olyan baromi erősek lettek, mert kb egy éve nem volt semmi rájuk kenve. A gél lakk mellett döntöttem, az csinálta, akihez műkörmöt rakatni jártam és a lábamra akkoriban szintén gél lakk volt. Akkor oldószerrel szedte le mindig, de most rendesen lereszelt róla gépi reszelővel. Persze azóta tiszta gáz a körmöm, mert össze van töredezve rajta a lakk, ahogy hajlok a körmöm a szélein, 2 hetet sem bír ki, persze javítja ilyenkor nekem, de hát tiszta sz*r. Többet vártam ettől az egésztől, mivel pont azt olvastam, hogy a gyenge körmöknek is milyen jó. Persze ha lereszeli a tetejét, akkor cseszhetem... Nem is tudom miért nem kérdeztem rá akkor, de már bánom, hogy elkezdtem járni. Most persze már azon jár az agyam, hogy akkor visszatérek a műkörömhöz, de hát pont, hogy nem akartam, van egy pici lányom...


Mit tegyek, menjek máshová, szedessem le és várjam meg, míg regenerálódik és csináltassak máshol gél lakkot, ahol leoldják? Vagy természetes lenne egyébként, hogy repedezik a lakk és a körmök is többször berepedt már?!



2014. febr. 27. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Válts körmöst.
2014. febr. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, akik nem oldják le, hanem lereszelik, nem tudom miért. azért azt vedd figyelembe, hogy oldás után is meg kell, hogy reszelje a tetejét nagyon finoman, ehhez most már külön buffert is lehet kapni, ami tényleg nagyon finom szemcsézetű. Az biztos, hogy nem jó körmös, aki szétreszeli a körmödet. Leszedetni teljesen felesleges, úgyis lejön magától, azért nem annyira tartós, mint a műköröm. Én megkérném, hogy oldószert használjon és elmondanám neki, hogy nagyon gyengének látom a körmömet és ha ez így marad akkor nem fogod gél-lakkoztatni, valószínűleg ezen el fog gondolkodni, mert neki fontos a vendég.
2014. febr. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

ha ez annyira nem tetszik, akkor csináltass rövid műkörmöket...nekem az volt, mint a saját körmöm hossza, csak műköröm (akkor még nem volt géllakk)

full rövid köröm mintha csak lakkozna lenne, de hát ugye egy honapig tartott (ennyi idő alatt nőtt le csunyára...)

2014. márc. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
38%
Az egyik barátnőmnek vásároltam kupont, amely 2500Ft volt és máköröm építést ígért. Amikor odamentem kifizetni, hogy a barátnőmnek már ne kelljen, akkor a foglalón (500Ft) kívül még ki kellett fizetnem 2000Ft. Azthittem ez így rendben van, a barátnőm mikor elment, még 1500Ft-ot kértek el tőle.. Ezt nevezem én pofátlanságnak. Saját részre vásároltam egy gél lakk kézre lábra kupon 1000Ft értékben. 200ft foglalót tettem, majd felhívtam, hogy mikor tudnék menni.. és még egyszer tisztázni akartam az árat, túl szépnek tűnt, hogy mindezért 800 Ft-ot fizetek a helyszínen, mire a válasz az volt, hogy még ezen felül 3800Ft-ot fizetek, de milyen jó nekem, mert még így is fél áron kapom meg a szolgáltatást. Egy fél órába került elmagyaráznom, hogy az ajánlaton nem így volt feltüntetve, amire a válasz az volt, hogy ez egy régi ajánlat, így csinálták, de ez nem vált be, úgyhogy ilyen már nincs. A pofám leszakadt.. egy pedikűrös egy manikűrös.. mindkettő 0 ésszel megáldva.. soha többet nem megyek, messzire elkerülöm és ezt javaslom másnak is.
2014. nov. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Csatlakozom a fentebb szólókhoz, SENKINEK NEM AJÁNLOM a Mimi Nails Szalont, semmilyen szolgáltatást tekintve! Az összes lány teljesen bugyuta, nekem egy műkörmöt 3 ÓRA (!!!) volt, mire elkészítettek, úgy, hogy 2 nappal ezután a kő már ki is esett belőle (az én esetemben sem voltak teljesen tisztában a kupon tartalmával). Maga a "szalon" is lepukkant, és a benne dolgozók is. Inkább fizessetek kicsit többet, de itt pénzkidobás akár egy fillért is elkölteni.
2014. dec. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!