Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon szétáll a fogam. És ha...

Nagyon szétáll a fogam. És ha fogszabályzót csináltatok az fály? És kb: menyibe kerül? KB van 30. 000 ezer ft?

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 11:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Fályni nem fog max fájni...:)

Amúgy nekem is volt fogszabályzóm, csak húzások után fájt egy kicsit.

A fölső+alsó fogszabályzó összesen 70e FT volt.

2009. dec. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem két fogam húzták ki.túléltem.magánrendelőbe 50+50 volt ívenként (alul-felül) és még a visszajárások alkalmával 2-3ezer forint-éjszakai az még plusz úgy 30ezer.tehát összesen kb 200e. de hangsúlyozom hogy MAGÁN
2009. dec. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
Inkább tanuld meg,hogy kell írni a fáj szót:)
2009. dec. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem éjszakai van,csak sajnos nem tudom hordani,alul is meg felül is szabályozza.10körül volt ha jól emlékszem.Attól függ az ára hogy hány éves vagy,18év alatt olcsóbb
2009. dec. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
két hónapja van, és igen, az elején nagyon fáJ. Az enyém 100ezer volt magándokinál.
2009. dec. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

hát ez attól fög .

elmész fogorvoshoz és ha kell fogszabályzó beutal valahova ahol megcsinálják.ő elmondja neked hogy kivehető kell vagy állandó/amit nem lehet levenni/.

nekem volt mindkettő.az elején kihúztan 2 fogamat és aztán adtak egy levehető fogszabit és az fájt egy két napig.és azért is vissza kell meni kb havonta.

az állandó hát azt mikor felrakták az fájt de aztán megszoktam és tök jól elvoltam vele :) azt nem tom hogy mennyibe került mert részletegben fizettünk :P

am ha elmész ott el is fogják magyarázni.

és nem mindegy hogy megán vagy nem magán orvoshoz mész! a magán az sokkal drágáb.


bocsi hogy ennyit írtam de sztem ha fogszbályzóról szeretnél tudni akkor ez a minimum.

2009. dec. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
1 éve van fogszabályzóm..mikor feltették nemfájt..csak nekem iss a húzásokkal voltak gondjaim..4 fogam kihúztáák,de előtte ha kapsz szuriit akkor nem vészes am alsó felső együtt 70 000 Ft.
2009. dec. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Fogszabályzóval nincs semmi gond most a divat Nekem ish van már lassan 1 és fél éve és mikor felraknák 3napig fájt de aztán elmult csak meg kell szokni a fogaidnak hogy vmi már huzza..
2009. dec. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nekem 2 fogszabályzóm volt, először nappalit kaptam, felsőt, utána meg alsó-felsőt és az éjszakai volt. Nem tudom kb. mennyi volt, mivel kb. 8-10 éve volt. Szóval ha fiatal vagy, az biztos, hogy olcsóbb, vannak kedvezmények.

Hát, hogy fáj? Hát, sztem túlzás, hogy fáj, annyi, hogy járni kell ellenőrzésre és ott szorítanak rajta, és érzed a nyomást a fogadnál. Olyan feszítő érzés, de ez nem sokáig tart amúgy körülbelül pár napig. Azért ne úgy képzeld, hogy nagyon fáj, csak mondom picit feszít.

2009. dec. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ha csak éjszakait akarsz és vmi béna helyen:) akkor 50000Ft. körül is lehet.
2010. jan. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!