Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Orr piercing otthon?

Orr piercing otthon?

Figyelt kérdés
Minden megvan hozzá, anyum ápolónő és ért a tűkhöz, fülemet is ő szúrta, de kicsit mégis félek. Csupa negatívat olvasok a neten a házi piercingszúrásról. Viszont nem akarok 5ezer forintot kiadni azért hogy kiszúrják az orromat, amikor pár ismerősöm magának szúrja a pc-t és semmit problémájuk nincs belőle.
2014. márc. 26. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
28%

Ha mondjuk a cimpád akarnád átszúrni,nem mondanám,hogy ne,én is magamnak szúrtam a második lukat,de azért egy orr pc nem játék!

Pláne ha porcba szúrod,akkor végképp menj piercerhez!

2014. márc. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%

Ez tök logikus, "pár ismerősödnek nem lett baja, akkor már neked se lesz". Páran biztos szexeltek már óvszer nélkül idegennel és nem estek teherbe vagy kaptak el valamit, ez nem jelenti azt, hogy attól az biztonságos. Anyud lehet ért a tűkhöz, viszont itt az elhelyezés meg a szúrás iránya a lényeg, nyilván nem a sterilizációval lenne probléma.

A piercer azért él meg belőle, mert az embereknek megéri 5ezer forintot fizetni neki, hogy szúrja ki az orrukat. Ez egy luxus, egy plusz, amit ha nem érzed úgy, hogy meg tudsz engedni magadnak, akkor ne csináltass meg. Ha fontos neked, akkor össze tudsz gyűjteni biztosan ennyi pénzt. Megéri nem kockáztatni, főleg orrpiercingnél, ott van a fejed közepén...

2014. márc. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
56%

Szia!Én se rá, se le beszélni nem szeretnélek, csak a saját tapasztalatomat mondom el :)

4 éve van karika az orromba, magamnak szúrtam, tűvel! Nem mondom hogy nem fájt! borzalmasan fájt, mivel egy szalonba nagyon gyorsan átszúrják, de te ,mikor érzed hogy fáj, akkor lassabban fogod szúrni, és percekig csak nyomtam a tűt, azt hittem már sose megy át.

Vérezni egyszer sem ( azóta sem ) kicsit se vérzett, viszont a könnyem nagyon folyt! De ez normális! mikor már félig szúrtam át, akkor már úgy voltam vele, inkább abbahagyom, mert fájt nagyon ( pedig bírom ezeket a dolgokat, tele van szúrva a fülem ) de úgy voltam vele, ha már tudom, hogy fáj, sose fogom magam rávenni mégegyszer.Ami nagyon nehéz volt, remegő kézzel beleforgatni a piercinget.

De sikerült, igaz, nagyon nagyon nehezen.

Amint mondtam, 4 éve megvan, SOHa nem gyulladt még be, persze minden fertőtlenítve volt, amit használtam, tű új, pc új.... Kesztyű, stb. Ez muszály. azóta se gyulladt be, semmi gond nincs vele

(azóta a szemöldököm alatt van egy piercing, amit szalonba csináltattam, nem kevés pénzért, már 3x visszamentem, mert gyulladt, és egyre keskenyebb,mert ki akar szakadni a bőrből.Lehet inkább otthon kellett volna ezt is)

Szóval nekem ez így sikerült! Se rá beszélni, se lebeszélni nem akarlak, de majd meséld el, hogy sikerült:)

2014. márc. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!