Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek tetszik vagy nem...

Fiúk! Nektek tetszik vagy nem tetszik az, ha egy lány alapozót használ az arcára?

Figyelt kérdés

Ez nyilván függ attól is hogy az a lány hogy használja,mennyit ken magára meg hogy áll neki. De a lényeg,hogy az ilyen agyonra sminkelt lányokat részesítitek előnyben, vagy inkább a természetes szépséget?

15/L


2014. ápr. 5. 08:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan huszoneves kolleganom aki minden nap alapozoreteggel jott dolgozni, ot a ferfikollegak a hata mogott emiatt kinevettek, illetve azt mondtak hogy kar,hogy egy ilyen helyes lany ennyire vakolja magat.
2014. ápr. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Értem. Ja igen,az fontos h elsősorban a velem egykorúak írjanak inkább :)
2014. ápr. 5. 08:54
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen én is baromira alapozóztam magam. A barátom nem szólt érte, de amikor megöleltem és a pólójához hozzáért az arcom és nyomott hagyott... nagyon gáz volt...
2014. ápr. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Ha tudnál adni csak egy puszit is saját arcodra, akkor utálnád nagyon....

Nincs finomabb egy bőr illatánál..

2014. ápr. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Én is azért kérdeztem ezt, mert 1-2 hónapig alapozóztam magam, és anyukám nem tudott róla,mert én tudtam hogy kiakadna. De nemrég meglátta az arcomon véletlenül, így elmondtam neki hogy rendszeresen szoktam. De észérvekkel lebeszélt róla,hogy használjak alapozót. Már vagy 3 hete nem kenem az arcomat semmivel, először furcsa volt de kezdem megszokni. A barátnőim azt mondják,hogy így jobb a bőröm,meg hogy eddig is felesleges volt használnom, mert nincsenek is bőrproblémáim. Én csak azért használtam, mert zavar hogy néha mindenféle ok nélkül kipirosodik az arcom, vagy csak erősen pirospozsgás lesz. Az alapozóval csak ezt szerettem volna eltüntetni. Pedig nem vagyok zavarban,ideges sem vagyok,melegem sincs,de amikor észreveszem hogy ilyen piros az arcom, akkor megérintem és nagyon meleg az arcom azon pontján a bőröm. Ez mitől lehet? (ha valaki tudná esetleg) :) köszi az eddigi válaszokat,de jöhetnek még
2014. ápr. 5. 09:41
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Normális alapozó nem látszik. Nem tudom ti milyen vakolatról beszéltek. :D Egyenletes színe lesz a bőrömnek lefedi a bőrhibákat de még barátom se képes kb. megmondani mikor van rajtam és mikor nincs. Csak akkor szoktam használni ha van rajtam valami kis takarnivaló de legtöbbször nincs rá szükségem.
2014. ápr. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
attól függ hogy te mit hívsz normálisnak?
2014. ápr. 5. 11:20
 8/22 anonim ***** válasza:
A minőségi, jól fedő alapozók, nem az 1000 forintosak.
2014. ápr. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Ez sem 1000 Ft-os volt, hanem 4000 Ft! (Astor),barátnőm is olyat használ (vagyis nem olcsó sz.rt) és rengeteget ken magára, nagyon csúnya a bőre,narancssárgás...Egyesek hajlamosak túlzásba vinni,ezek szerint te meg akkor kenhetsz fel magadra úgy kb. 0,5 mm vastagságban
2014. ápr. 5. 12:52
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Lehet 40 ezer is, ha nem megfelelő a bőrtípusodnak, és nem jó a színe, nem tudod jól használni, az béna lesz.

Rajtam mindig van alapozó, de sokan nem hiszik el és irígykednek, hogy milyen szép a bőröm alapozó nélkül, pedig alapozó, pirosító, bronzosító mindig van rajtam.

2014. ápr. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!