Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szörnyen csúnyának érzem...

Szörnyen csúnyának érzem magam, aztán levágattam a hajamat, és még csúnyább lettem. Mit tegyek, hogy elfogadjam magam?

Figyelt kérdés
Régen egy átlagos, hosszú hajú lány voltam. Akkor se tartottam magam szépnek, de legalább elfogadtam magam. Aztán beütött nálam a fekete-rocker korszak. Elkezdtem rockot hallgatni, mindig feketébe jártam, a jegyeim rohamosan romlottak, mindig veszekedtem a szüleimmel, és levágattam a hajamat fiúsra. Az első vágáskor még lányosabb volt, de másodjára már másik fodrászhoz mentem, aki teljesen elrontotta a hajamat, és felnyírta. Akkor aztán még jobban romlott a kapcsolatom a szüleimmel, folyton ordítoztunk, és rengeteget sírtam. Az osztályban a fiúk azt mondták nekem, hogy sohasem lesz férjem és gyerekem, mert úgy nézek ki mint egy leszbikus. Próbáltam adni a kemény lányt, ha már mindenki annak tartott, de akkor tudom, hogy nagyon sokat sírtam. Rájöttem, hogy ez így nem mehet tovább. Rock zenét ugyanúgy hallgattam, de elkezdtem újból átlagosan öltözködni, mert elegem volt abból, hogy folyton kibeszélnek. Már a jegyeim is nagyjából rendbe vannak, és a szüleimmel se veszekszek már annyit. A hajamat pedig növesztem, még ricinusolajat is használok, de egyenlőre nem segít semmit. Abban reménykedem, hogyha újra hosszú hajam lesz, legalább el tudom magam fogadni, de most szörnyen csúnyának érzem magam és nagyon boldogtalan vagyok. Mit csináljak, hogy elfogadjam magam? 13/L

2014. ápr. 12. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem egyszerűen egy ilyen korszak, a hajad meg hiába nő majd egy kicsit, azért az lassú folyamat, de szerintem ez nem befolyásolja a lelkiállapotodat, csak azt hiszed :) Öltözz nőiesen, keress új barátokat :)


(hajnövesztésre pedig inkább bánfi hajszeszt javaslok - fenékig ér a hajam :D )

2014. ápr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ido, turelem

12-13 evesen rovid hajam volt,levagattam a kozepes hajm:|

1,5 ev mulva mar tok hosszu lett:) sokkal jobban ereztem magam

Szoval varj:(tudom,nehez idoszak,de muszaj lesz:)

2014. ápr. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

na, a végén van a lényeg... 13L

butaságokon rágódsz, és ezzel csak azt éred el, hogy mégkisebb lesz az önbizalmad. Hagyd abba, és szard le a kinézeted. Ez a te tested, nagyon nem változtathatsz rajta, ebben kell jól érezned magad! fogadd el ezt a tényt!

2014. ápr. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek aki válaszolt :)
2014. ápr. 13. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!