Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most akkor mivel kezelhetem a...

Most akkor mivel kezelhetem a köldök piercingem?

Figyelt kérdés
Április.12-én szurattam köldök piercinget.Azt mondta a piercer, hogy betadinnal kezeljem napi 2-3x , de nagyon kiszáradt tőle a bőröm, és kisebesedett a felső lyuk, és piros is lett kicsit. Egyik rokonom azt ajánlotta (neki is van) hogy használjak neogranormont.Tegnap bekentem vele, és mára még rosszabb lett.Akkor volt aki azt mondta, hogy a bephanten jobb lenne.Szóval már nem tudom mivel kezelhetném a köldök piercingem? Alkohollal meg ilyenekkel már inkább nem merem..

#piercing #köldök piercing #piercing kezelése
2014. ápr. 22. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csak tiszta alkohollal kezeltem, és az enyém begyógyult, bár nagyon csípett, de nekem azt mondta a piercer, ha csíp az jó, mert azt jelenti hogy fertőtlenítődik...szerintem ne hagyd abba a fertőtlenítését semmiképpen se, akkor se ha fáj...a sebet majd kezeled miután a furatot rendbeszedted, hiszen az nem olyan "súlyos sérülés", mint a lyuk, amit átfúrtak rajtad...
2014. ápr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ne kezeld semmi krémmel. Nekem az csak rontott. A legjobb: betadine. De aki nekem szúrta(stúdióba, szakember) azt tanácsolta, hogy tengeri sós vízzel kezeljem. Az is nagyon nagyon jó rá valóban.
2014. ápr. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most vettem Tetrant, mert felhívtam a piercert és azt mondta hogy ez gyulladás csökkentő, rendbe fogja hozni.Most ezzel kenegetem, de mostmár tényleg eléggé be van gyulladva .. fáj ha leülök, húzódik a bőr..azt hittem nem lehet már rosszabb.
2014. ápr. 23. 17:32
 4/5 anonim válasza:
Nem tudom ersz-e meg vele valamit, de, ha meg mindig gaz, akkor kamilla viragzatbol fozz miden nap friss teat, azzal borogasd egyfolytaban, ha rendben van mar, akkor sem artasz vele. Nekem amikor begyulladt-kovezzetek meg, hogy ilyet mondok-attol jott rendbe 2 nap alatt, hogy semmit nem csinaltam vele azon kivul, hogy nedves zsepivel letoroltem a gyennyet. Se betadine se semmi. Csak neha tiszta kezzel bemozgattam, mert a genny elkezdte "beragasztani". Ha meg csak ki van szaradva, vegyel betadine kremet, az fertotlenit es hidratalja is picit. Remelem tudtam segiteni:)
2014. máj. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, figyeltem, hátha még valaki ír.. azóta próbáltam már pár dologgal, egy időre semmi baja nem volt mert el kezdtem alkoholozni.De nagyon szárította, vissza tértem a tetranra, és most picit megint gennyedzik.De nem fáj, nem piros, csak picit gennyedzik. Azt mondják, hogy tisztul..reménykedem. Fújom fertőtlenítővel, és este tetranozom.Remélem nem lesz baja :)
2014. máj. 16. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!