Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jön az új modern trendi...

Jön az új modern trendi kinézet, ugye nem úgy van?

Figyelt kérdés

[link]


Nem tudom, látható-e, hogy a barna 343 szavazatot, míg a szőke (modern, már a médiában is ezeket mutogatják jobban) 3143 szavazatot kapott.


A barna kinézet ideje lassan lejár, és (számomra) ilyen lapos hajú barbi babák korszaka jön, a modelleké az utcákon is.


Nem egyszer mondtam már ezt itt, hogy így lesz, de nem, nem úgy van!!!



2014. máj. 2. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is barna haj párti vagyok, de itt konkrétan én is a szőkére szavaztam volna. Nem a haja miatt, hanem mert az áll neki jobban.
2014. máj. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Bár én a kisugárzását néztem.
2014. máj. 2. 13:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs jobb dolgod? Ebből ilyen következtetést levonni!


NEKI a szőke áll jobban, de ezer másik színésznőt lehetne felsorolni, akinek meg a barna! Mondjuk: Eva Longoria. Pocsék lenne szőkén.


Nincs itt semmilyen összeesküvés elmélet. "Nem járt le" a barna nők kora. Nincs "szőke invázió".

2014. máj. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Neki szerintem jobban áll a szőke. Azért kapott ennyi pontot, mert jobban néz ki szőkével, nem azért mert mindenkinek szőkének kell lenni.

Nem mindenkinek a barna áll a legjobban. Meg fura is lenne, ha mindenki barna hajú lenne :)

Egyébként nem vagyok elfogult a szőkével, barna hajam van, ráadásul festett :)

2014. máj. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kate Hudson szőkén vagy barnán az igazi?


mm 2011. október 14., péntek 09:20

A dátum, látod a dátumot?


Amúgy neki egyértelműen a szőke jobban áll, azért van rá több szavazat.

2014. máj. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon buta vagy.

Mert 1, a cikk 2011-es.

2, Kate Hudsonról van szó, ő szőkén a legszebb.

És 3, ezzel csak egy filmet reklámoznak.

2014. máj. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem általában a barna haj jobban tetszik, de neki tényleg sokkal jobban áll a szőke. Ennyi, se több, se kevesebb. Nem kell ebből semmi következtetést levonni.
2014. máj. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!