Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan érhetem el, hogy a...

Hogyan érhetem el, hogy a körmöm rózsaszín része nőjön?

Figyelt kérdés
És melyik a legjobb körömerősítő lakk? Töredezés ellen és erősítő! :) Előre is köszii

2014. máj. 5. 13:57
 1/6 anonim válasza:

Egy kicsi recept, kipróbáltam én is és jó:

-1 csipet só

-1 e.k. olvíva olaj

-1 e.k. citromlé

-egy nagyon pici méz

2014. máj. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ettől erősödik a köröm?? Nagyon jó lenne , mert olyan béna hogy megfogok valamit és a fele letört de ezt kipróbálom ;)
2014. máj. 7. 16:36
 3/6 anonim ***** válasza:
RÓZSASZÍN RÉSZE???? Az azért rózsaszín, mert alatta van az ujjad, az ujjad pedig nem lesz hosszabb. A körmöd a tövénél nő, de de ezt te nyilván csak úgy érzékeled, hogy a "fehér része" hosszabb...
2014. máj. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De nekem tényleg ott van még ujjbegy és mégis fehér :(
2014. máj. 8. 16:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is ezzel a problémával küzdök. Látszik, hogy a körömágyam, tehát amíg a bőrtől a köröm nem "távolodik" el, szóval szorosan rajta nő, az a rózsaszín rész után még kb. 2-4 milliméter. Így nekem a rózsaszín rész, kisujjtól a nagy ujjig sorban: 8, 9, 9, 11, 13 mm. És ehelyett a rózsaszín rész "megengedné" a 11, 11, 13, 14, 16 mm-t is.

A harmadik kommentesnek, ha kéri, szívesen küldök fényképet, hogy mire gondoltunk.


Ettől függetlenül az az első "olaj" bevált?

2014. jún. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen kipróbáltam és mér nagyon szép!! mondjuk 1-2 hét volt és a letört részt is el kellett távolítani előtte , de most csodaszép!! a lényeg hogy ritkán mosd le lemosóval mert az aceton károsítja
2014. júl. 8. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!