Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan kerülhetnék címlapra...

Hogyan kerülhetnék címlapra vagy hogyan lehetnék "modell"?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Olvastam a Cosmopolitan-ba, hogy modellt keresnek.Legalábbis az a lényege az egésznek, hogy valaki címlapra kerüljön.Szóval akk inkább címlaplányt.De ahhoz legalább 18-nak kell lenni.Tudom, hogy borzasztó idiótán hangzik, hogy még van rajtam plusz kg is,de szeretnék címlapra kerülni.Persze oka is van.Egy pasi miatt aki gyakran jár a benzinkútra...És ha meglátna, hogy címlapon vagyok...olyan jó érzés lenne!Aki volt már szerelmes tudja,hogy milyen érzés ez!Szerintetek mit csináljak, hogy ezt az álmom valóra váltsam?
2008. júl. 28. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

inkabb probald meghoditani a pasit, ha nem megy akkor hagyd. Talalsz magadnak mast.

Egyebkent hany eves vagy? Es a mereteid?

2008. júl. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Jah..probálom..próbálom..csak nem olyan egyszerű...A szerelem meg nagy úr...A korom az a titkom marad.

De miért fontosak neked a méreteim?:-)

2008. júl. 28. 20:13
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha nem árulsz el semmit magadról, mégis hogy segítsünk hmm?!
2008. júl. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Elso hozzaszolo vagyok.

Azert fontosak a mereteid mert irtad, hogy modell akarsz lenni es cimlapra kerulni.

2008. júl. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Menj el modellsuliba, készítess magadról portfóliót meg ilyenek. De ez tök hosszú folyamat és nem biztos, hogy összejön. Ha meg összejön a modellkedés, még nem jelenti azt, hogy címlapra is kerülsz. Címlaplányokat meg nem nagyon keresnek. Sokkal egyszerűbb, ha a srácot elhívod valahova, elkéred a számát. Van egy csomó praktika, amivel közelebb tudsz kerülni hozzá. És gyorsabb is.
2008. júl. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
171cm magas vagyok,és 67kg.Más méretet is írjak még?:-)
2008. júl. 29. 20:42
 7/12 anonim ***** válasza:
hallottál már ezekről a számokról: 90-60-90? sajna most ezek a menők...amúgy hogy akarsz modell lenni, ha semmit nem tudsz erről a munkáról? én is inkább a telefonszámos megoldást javaslom!
2008. júl. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jó értem én,meg tudom is ezt.De azt hiszem valamit nagyon rosszul írhattam, hogy mindeni arra gondol, hogy modell szeretnék lenni.Én nem úgy gondoltam a modellkedésre, hogy az akarok lenni.Ezért is tettem idézőjelbe.Én csak egyszer szeretnék Címlapon szerepelni.Így értettem a modellkedést...De azért köszi, hogy írtatok.:)
2008. aug. 1. 17:26
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

Nevetséges vagy! A pasit amúgy se érdekelné, ha egy női magazin címlapján vagy, észre se venné, hacsak nem nyomod az orra alá, az meg olyan egyértelmű...


Tényleg azt hiszed, csak mert felkerülsz egy címlapra már belédszeret? Úgy csinálsz mint egy 13 éves kis csitri...

2008. aug. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
oh..köszi...pedig nem vagyok 13 nekem elhiheted.De ha te mondod...De azért nem kell egyből kioktatni!Akkor is megértem ha finomabban mondod!Mindegy...legalább írtál valamit...
2008. aug. 1. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!