Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miben különbözik a hamis...

Miben különbözik a hamis körömnyomda az eredetitől?

Figyelt kérdés
2009. dec. 28. 16:39
 1/3 anonim válasza:
Nekem Konad körömnyomdám van, elég borsos volt az ára. A párom a neten vett egy ugyanolyan kinézetűt a Konad árának töredékéért. A nyomda része még tűrhető volt de a lehúzó borzalmas. Végigsimítottam az élét és tiszta rece volt, nem olyan szép sima mint a másiké. A platnik,(minták) azok tökéletesek voltak, ezért aztán még rendeltettem 20 darabot a párommal (igaz, hogy az nem kör, hanem szögletes volt), mert azok tényleg jók. A kamu készlethez járt még körömlakk is, de az sem volt olyan jó mint az eredeti. Hamarabb lekopott mint a Konad. Remélem tudtam segíteni.
2010. jan. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infót.Te mennyiért vetted?
2010. jan. 5. 14:33
 3/3 anonim válasza:

Az eredeti ezek szerint a Konad, de nekem nem olyanom van. Úgy hogy az én tapasztalatom a nonémmel kapcsolatban:


1. olcsó 490 Ft volt (csomag tartalma: nyomdázó, lehúzó, korong a mintkákkal (vigyázat! van rajta egy láthatalanul rásimusó naon vékony réteg fólia, azt le kell venni róla, különben nem működik! tapasztalat! :) már azt hittem meg a kukába, de olvastam egy oldalon hogy azt le kell venni róla)


2. tökéletes, szuper, gyors, hatékony, imádom :o)


3. "mezei" bolti lakkal tökéletesen jó!


hm azt hiszem ennyi.

2010. szept. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!