Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hordjak már melltartót?

2000... kérdése:

Hordjak már melltartót?

Figyelt kérdés
Mellméret: 80cm . Mell alatti: 70cm . Csípőméret: 82cm . Testtömeg: 46kg . Magasság: 167cm . Korom: 14/l

2014. máj. 23. 16:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%

Pont most, amikor kezdődik a dögmeleg? Alig várom, hogy ha hazaértem ledobjam!


Egyébként még nyugodtan hordhatsz topot, a legtöbb boltban egyébként sincs AA-s melltartó.


Viszont hízni nem ártana! Betegesen vékony vagy!

2014. máj. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
muti meg hogy mekkora
2014. máj. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ekkora a mellem és sehol nincs ekkora melltartó... mindenhol nagy még a legkisebb is rám, szóval én vékony szivacsos topokat hordok... Az legalább kényelmes is. Próbáld ki.
2014. máj. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Előszöris nem vagyok beteges, se vékony! És nem kéne itt sértegetni!Másodszor nem mutatom! Xd minek? Harmadszor felpróbáltam tesóm első 70A-s melltartóját és a nyakamban volt a mellem meg össze is nyomta!!
2014. máj. 23. 20:05
 5/11 anonim ***** válasza:

Akkor jöjjön a negyedszer:

ezek szerint NEM tudsz mérni vagy pedig azt a melltartót nagyon elszámozták! Az "A" kosárméret ugyanis 13 centitől indul!


Centire/kilóra pedig pont ugyanannyi vagy, mint EZ a kérdező, és ő bizony betegesen vékony!

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__57..

2014. máj. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tudok mérni, és azoknak a kedves!, megértő!, információt adó! váloszolókat várom, akik a kérdésemre válaszolnak!! Kiváncsi lennék te hány kiló vagy, amúgy meg ha fáj neked az, hogy én ennyi kiló vagyok, akkor nem kell kommentelni!! Amúgymeg nem vagyok betegesen sovány, a tesóm 21 éves és 50 kg!! Szal.....
2014. máj. 23. 21:30
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Kis pukkancs! Nem melltartó kell neked, hanem egy nyugtató (vagy egy jó nagy pofon)!


Csak tájékoztatásul: az én súlyom tökéletes! ;)

2014. máj. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De egy f*** vagy!! Á komolyan, röhögök rajtad!! Hogy ilyen fogyatékosok minek kommentelnek!! Na puszii :@
2014. máj. 24. 13:35
 9/11 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, ezek a számok nekem nem sokat mondanak. Mutass képet, az többet segít :-)
2014. máj. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hogy pattog :"DD Kérdező ugye tudod, hogy most nevetségessé tetted magad? Mindegy is a válaszom: Nem hiszem hogy kell neked melltartó, 10 cm különbségnél még nem kell... én 168 cm vagyok 47 kg-al 14 éves és 16 cm a különbség, és rám is alig jó 1-2 melltartó
2014. máj. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!