Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Zewa márka jelent valamit...

A Zewa márka jelent valamit (papírzsebkendő)? Státuszszimbólumot vagy jobb körülményeket? Vagy csak szimplán egy ismertebb márka?

Figyelt kérdés

Bocsánat, ha rosszul kategorizált a kérdés, jobb ötletem nem volt.

Szóval a környezetemben leginkább olyan emberek használnak Zewás zsepit, akik tehetősebb családból valók, és ezt tudja is a környezetük. Én ezt olyannak fogom fel, mint az iPhone-t. De amióta állandóan akciózzák, sokat veszek, pedig nem vagyok olyan tehetős, mint az előbb emlegetettek. A minőség az, ami miatt megszerettem, tudniillik nagyon erősen fújom az orrom, a Floralys és a 4rétegű Wippy vált még be.

A "De jó, hogy ez a problémád..." jellegű hozzászólásokat kérem mellőzni, nem erre vagyok kíváncsi. Csupán érdekel, hogy a Zewa márka mit jelent számotokra, én elmondtam az én véleményem.


2014. máj. 27. 02:13
 1/7 anonim ***** válasza:
számomra semmit, papírzsepiket meg hasonlókat forgalmaznak, eszembe nem jutott még papírzsepi márkán gondolkodni, a legtöbb embert azért nem is érdekli
2014. máj. 27. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Mi is a minőségéért vesszük, pedig mi se vagyunk tehetősek. Párom allergiás így jobb, ha valami minőségit veszünk, minthogy 2 nap után kidörzsölje az orrát egy gagyibb. De eddig soha nem néztem, h körülöttünk még ki vesz Zewát :D de ez után megfigyelem ;)
2014. máj. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk egyáltalán nem drága.
2014. máj. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is azt veszem, pedig csóró vagyok. Szeretem, mert minőségi és taknyos időszakban nem eszi meg olyan hamar a bőrt az orromról, mint más zsepik.
2014. máj. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Általános iskolás koromban (ami nem tegnap volt), igen, annak tűnt. Akkor nem minden boltban árulták és csak a "boltos lányának" volt ilyen illatosa az egész osztályból.

De ma már nem mondanám annak.


Inkább a Kleenex-re mondanám azt, hogy az veszi, aki nyugati filmeken szocializálódva "menőzni" szeretne. ;)

2014. máj. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vécépapír is, nem csak zsebkendő. Te hogy te frankón azt nézegeted, hogy ki mibe fújja az orrát... ez nagyon fura. Remélem, nem vagy az ismerősöm, ez félelmetes.
2014. máj. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsó: tudom, hogy van WCpapír, szalvéta, törlőkendő is, de most a zsepi érdekelt.

Köszönöm az eddigi válaszokat amúgy. És nem, nem direkt figyelem, szimplán feltűnt. A sok noname zsepi mellett igen feltűnő.

2014. máj. 27. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!