Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Füllyukasztás piercingesnél...

Füllyukasztás piercingesnél vagy kozmetikusnál?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Felülre a porcba szeretnék fülbevalót és sok helyen olvastam, hogy ott jobb inkább szuratni mint lövetni.. És a kozmetikusok ugyebár csak lövik. Ti mit ajánlotok: szúrassam vagy lövessem, illetve menjek inkább piercingeshez? Köszi előre is:)

2014. máj. 27. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem menj inkább piercingeshez mert o azert profibb meg tapasztaltabb ilyen terem es en szurattam alig fajt egy kicsit :) persze ez egyenfuggo is
2014. máj. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már annyi véleményt olvastam, hogy rájöttem tényleg egyénfüggő kinek mennyire fáj, én is a piercinges felé hajlok egyébként:)
2014. máj. 27. 18:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én is inkább a piercingest ajánlom. Nekem már 2 fülpiercingem van (1 helix és 1 rook) és mindkettőt piercinges csinálta. A szúrás ugyan nem kellemes dolog, de inkább legyen kellemetlen egy 2 percig, minthogy eltörjön a porc. Persze az utána következő ápolás is fontos.


Sok sikert kívánok és hidd el, nem fogod mebánni! ;)

2014. máj. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!