Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen műkörmöt csináltassak?

Milyen műkörmöt csináltassak?

Figyelt kérdés
Sziasztook.:) Szombaton megyek körmöshöz és még nem nagyon állt össze,hogy milyen legyen...valami szépet szeretnék, mégse túlzottan visszafogottat..Mivel kemény metált hallgatok (de nem nagyon öltözködöm úgy) ezért a "kisvirágos" kilőve.:DDDD.Linkelétek képeket?:)A válaszokat előre is köszi.

2014. jún. 11. 18:13
1 2
 1/11 anonim válasza:
9%
szerintem semmiylet 16/f
2014. jún. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%

semmilyent!


21f

2014. jún. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

szegecses?:D

[link]

[link]

[link]

[link]


nekem még ez is tetszik: [link]

2014. jún. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Első kettő nem tudom mi alapján mondjátok hogy semmilyent lehet hogy a zenei "beállítottságom" miatt..na mindegy...aaz utolsónak köszönöm hogy linkeltél és kerestél<3 ment a zöld pacsi.köszönöm.:)
2014. jún. 11. 21:03
 5/11 anonim ***** válasza:

én mindenképp vmi hegyes v stiletto körmöt csináltatnék ha nem félsz h letörik :)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link] (ez mondjuk virágos, de máshogy:D)


[link]


[link]

2014. jún. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
úristen de jól néznek ki*-* csak nekem nem tetszik az ilyen formájú köröm.:S.ettől függetlenül nagyon szépeeeek:$ köszönöm. [link] erről vélemény?:))
2014. jún. 12. 17:33
 7/11 anonim ***** válasza:
nemrossz bár nekem az tetszik amelyik a gyűrűs ujjon más milyen:D
2014. jún. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
az nekem is tetszik de olyanból igazán jó kereszteset nem találtam.:S.
2014. jún. 12. 18:44
 9/11 anonim ***** válasza:
55%

Metálosként megtámogatom az első kettőt...Legalább minket ne fertőzzenek meg a mű dolgok...:S

Egyáltalán hogy fér össze a kemény metál a műkörömmel? Értem én, hogy mindenki csinálja azt, ami tetszik neki, és senki se szóljon bele, hogy ki hogy néz ki, de na...


(19N)

2014. jún. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Egyáltalán hogy fér össze a kemény metál a műkörömmel? "


Ezt nem teljesen értem, kifejtenéd bővebben? Nem értem miért zárja ki egymást a kettő. Ha meg esetleg skatulyákba akarod besorolni az embereket sztem fölösleges, mert nem mindenki rózsaszín cicababa akinek műkörme van, és a metálosok közt is megfordul mindenféle ember.

2014. jún. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!