Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon sürgős! Holnap ballagás...

Nagyon sürgős! Holnap ballagás és nagyobb számú magassarkú volt csak a boltban és nagyon nehezen tudok benne menni mert a sarkam ki akar csúszni hátul benne. Mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Kitömtem már zsebkendővel hátul,az nem jött be,elől is,az meg azért nem jött be mert ugye előre csúszik a lábam és a zsebkendőt összenyomja és vissza is az eredeti állapothoz.

2014. jún. 13. 16:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát akkor tömd ki több zsepivel...amúgy nem értem minek erőltetni a magassarkút. vettél volna inkább egy csinos topánkát.
2014. jún. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy már kitömtem zsepivel mint leírtam.. Előbb elől is,hátul is,de hiába :S Amúgy muszáj volt ezt venni.. De alapból tudnék benne járni,csak így hát.. elég nehéz.
2014. jún. 13. 16:43
 3/11 anonim ***** válasza:

Menjél és vegyél bele talpbetétet is. Lehetőleg olyat, ami jó vastag, mert az egy fél számot szűkít a cipőn. Pl ami mosható.

Ha még ezt beletéve is kilépsz belőle, akkor érdemes venned egy olyan kis öntapadós párnácskát, amit a sarok részéhez kell ragasztani, hogy ne törje fel a lábad. Az is szűkít egy kicsit a cipőn.

2014. jún. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Már bezártak a boltok itt :S
2014. jún. 13. 16:54
 5/11 anonim ***** válasza:

Vatta, vatta, vatta (korongvatta biztos van otthon, ha sima nincs)...

Jobb azzal tömni, mint pzs-vel.

2014. jún. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Bevált,köszönöm! :)
2014. jún. 13. 17:17
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
kötelező a magassarkú, vagy mi? :D
2014. jún. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért vettél magassarkút? A ballagás nem olyan nagy szám, hogy magassarkút kelljen venni rá.
2014. jún. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
miért, milyen hely/esemény az, ahol annyira kell a magassarkú?
2014. jún. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

18:08 Jogos :D


Előtted lévő voltam.

2014. jún. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!