Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van BÁRMI esélyem magasabbra...

Van BÁRMI esélyem magasabbra nőni? 20/F.

Figyelt kérdés
Elég alacsony vagyok. Nem kirívóan, de kicsi termeten nagyon-nagyon-nagyon zavar, egyszerűen NEM bírom feldolgozni, hogy minden szaktársam, osztálytársam, ismerősöm 185 centi felett van, én kb. 170-172. NAGYON szenvedek emiatt, nekem ez iszonyú fontos. Nem igazán érdekelnek a "fogadd el önmagadat"-válaszok, mert csak felidegesítenek, a kérdésre keresnék megoldást, bár sejtem, hiába... Nincs valami biológiai szer, műtét (ez azért mégsem), akármi? Esetleg a következő évtizedekben feltalálhatnak valamit? Minden pénzem odaadnám. O_o
2014. jún. 16. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Műtét... van. Fájdalmas, veszélyes, barbár.

A növekedési hormonokról már lekéstél.


Forogj idősebbek közt! 178 vagyok, de az osztálytársaim/évfolyamtársaim többsége mindig alacsonyabb volt nálam (úgy a te magasságod környékén volt a legtöbb).

30

2014. jún. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat, az én szerelmem alacsonyabb nálad és én nőként magasabb vagyok nála. Szeretem és viszontszeret, ez számít csak, nem kéne más! :)
2014. jún. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!