Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hirtelen fogytam túl sokat,...

Hirtelen fogytam túl sokat, mit kezdjek a megereszkedett bőrrel?

Figyelt kérdés
14-15 éves koromban megközelítőleg 100 kiló körül voltam. Valami csoda folytán egy nyáron leadtam 20 kilót, de szerintem ez túl gyors fogyás volt, és a bőröm nem ment összébb, a legnagyobb probléma a melleimmel vannak, sajnos úgy néznek ki, mint egy nőnek. Van valami ötlet, hogy tudnám a bőrt feszesíteni, van mellből fogyni?
2010. jan. 3. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:

hát nem vagyok nagy tudós ebben a témába de szerintem kérdezz meg orvost.

és most segíts nekem:D hogy tudtál annyit fogyni? mit csináltál? nekem van kb 5 kiló feleslegem és már kb egy vée szenvedek, hiába sportolok nem bírom leadni:S

2010. jan. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nemtudom, konkrétan hogy fogytam annyit, engem is meglepett, egyszer csak elkezdtem fogyni, mikor sulival korizni kezdtünk év végn, talán az a kis plussz mozgás, aztán nyáron nem ettem vacsorát, erre határozottan emlékszem, mivel nem vlt idő, mert haverral bringáztam kinnt úgy 5-től 10-11-ig.
2010. jan. 3. 18:31
 3/3 anonim ***** válasza:

sztem a bicó volt ami ennyit segített.

gratulálok am, ez nagyon szép teljesítmény:)

esetleg tedd fel a kérdézt a fogyókúra kategóriában is hátha ott többet tudnak segíteni.

2010. jan. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!