Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen házi szépségtrükköket...

Milyen házi szépségtrükköket ismertek?

Figyelt kérdés

Én például,ha zsíros a hajam,de nincs időm vagy kedvem megmosni,este szórok rá száraz sampont (de pl.a babahintőpor is megteszi),reggelre sokkal szebb lesz és kibír még egy napot.: )

És ti milyen hasonló trükköket ismertek?


2010. jan. 3. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron, ha bekened pár tincsed citromlével és a napon hagyod megszáradni, kiszőkül (kivilágosodik). Gyorsmelír:)
2010. jan. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez túl egyszerű, de azért leírom: Nem nyomkodom a mitesszereimet,pattanásaimat és nem lesz olyan csúnya!:D

Meg szódabikarbónát teszek a fogkrémemre és így valamennyire fehéríti a fogamat!

Az arcom baba popsikrémmel kenem és nagyon jó rá!

Hideg vízzel mosom meg az arcomat, hogy feszes és friss legyen!Jah meg a hajamat is avval öblítem le!

Cukrot teszek a testápolómba és avval radírozom a bőröm, az arcomat is!

Más nem jut eszembe....


20L

2010. jan. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én méz és cukor keverékével szoktam radírozni az arcom.
2010. jan. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy szelet burgonyát tegyél pár percre a szemedre, ez halványít a szem körüli karikákon.

A uborka is csodákra képes: friss, és sima lesz az arcbőr tőle (mehet a dekoltázsra is).

2010. jan. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!