Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A melltartótól lógnak a mellek?

A melltartótól lógnak a mellek?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok,és nem tudom,hogy mit hordjak, mert nem akarom,hogy utána meg a melleim lógjanak. A melltartó káros? Vagy inkább maradjak a topnál? És ha a merevítő nélküli melltartóból kiveszem a szivacsot,az ugyan olyan mintha benne lenne,vagy az megfelel egy topnak? Köszönöm a válaszokat!:)

2014. jún. 24. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem
2014. jún. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha alapból nem lóg, akkor a melltartótól sem fog. Ha meg lóg, akkor a melltartóban jobban fog kinézni.
2014. jún. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11%
A legutti megállapítás a az hogy a melltartó ahelyett, hogy megőrizné a mellizmok feszességét és a mell tartását, a mell szöveteinek elgyengüléséhez, megereszkedéséhez vezet. Általában egyre erősebb melltartót kell vásárolnunk ahhoz, hogy megtartsa a keblünket. A kis mellet pedig akadályozza a fejlődésében. A szintetikus anyagok kiütésekre, bőrbetegségekre hajlamosítanak, és nem hagyják a mellet szellőzni, amire a szervezet fokozott izzadással reagál (reagálna, ha nem használnánk izzadásgátló dezodort). A melltartóhordással 60%-kal nő a cellulitisz kialakulásának esélye, csökken a tejtermelés, és valószínűbbé válnak a szoptatási nehézségek. Végül károsodhatnak a mellbimbók is, és mellérzéketlenség alakulhat ki.
2014. jún. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Hát nem tudom, de amit utolsó írt, a tapasztalataimat nézve óriási badarság. Én sokáig nem hordtam melltartót, hanem csak topp szerűséget (mellpólónak is nevezhetjük) és el kezdtek lógni a melleim. Aztán el kezdtem -anyukám javaslatára-normális melltartót hordani, és segített. Illetve pár hete mellpólóban is alszom, és még mintha feszesebbek lennének, + hideg-meleg váltó zuhany is segített, és már nem lógnak annyira mint pár hete. Kövezzetek meg,én csak leírtam a tapasztalatom :)

17L

2014. jún. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én elmondhatom, 15 éve hordok melltartót 75B-C-s, és nem lógott el tőle. Inkább ha nem használsz, akkor kezdenek el megnyúlni a kötőszövetek.
2014. jún. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Ha mész valahova vegyél fel melltartót, ha otthon vagy nem kell hordani. Ha folyton van rajtad elgyengülnek a szalagok, ha sosincs rajtad megnyúlnak... Meg kell találni az egyensúlyt.
2014. jún. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A 3-as válasz teljes baromság. A mell a saját tömegénél fogva folyamatosan igénybeveszi a saját szöveteit, ezáltal megereszkedik idővel. Ha ezen a lefelé húzó hatáson segítünk melltartóval, akkor nem nyúlnak meg a szalagok, azaz nem erteszkedik meg annyira a mellünk. Egészen elképesztő hogy ez a tévhit még mindig oly sokaknál él. Ha nagyon pici a mell, nem szükséges folyton melltartót hordani, elég lehet egy top is. Az is fontos hogy jó méretet válasszunk, kényelmes legyen mindenhol. Minél nagyobb a mell, annál inkább szükség van a tartásra, a melltartó egyre funkcionálisabbá válik. A push-up már más eset, az általában nem mindenhol kényelmes, ezt mindenki eldöntheti. Az hogy a bőrre milyen hatással, van attól is függ milyen anyagból készül a melltartó. Kínaiáruházas, gagyi műszálból készült darabot biztos nem hordanék és ez még csak nem is pénzkérdés. Műszálból is léteznek jól szellőző, kényelmes és finom tapintású darabok.
2014. jún. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,sokat segítettetek!:)
2014. jún. 25. 20:34
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
szerintem attól is függ, hogy milyen méretű. a kisebb mellek nem lógós típusúak (bár mindenből van kivétel is).
2014. júl. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!