Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Intim gyantázás közben lehetne...

Intim gyantázás közben lehetnek-e olyan sérülések (férfi/nö), mint például a "gyengébb" helyeken, hogy szörtépés közben kiszakad/leválik a bör? Most készülök elöször.

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 18:15
 1/4 anonim válasza:
Én először epilláltam az intim területen.. És fokozatosan ameddig bírtam.. szerintem igy a legjobb mert csak addig csinálod míg bírod és tuti nem rontod el. Nekem jobb mint a gyanta.. és most már nem is fáj!
2010. jan. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem,nincsen olyan hogy kiszakadna vagy leválna...:D

tapasztalat;)Ne izgulj,nem fog semmi különleges történni:)Kicsit fájni fog,de ha jófej, akkor meg semmigáz nem lesz:)csak pansizz le előtte,használj bőr radírt,és ne egy boxert vegyél fel:)

2010. jan. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Miért ne boxert?
2017. jan. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Aki intim gyantázást fehérneműben csináltat akár maga, akár a kozmetikus miatt, annak alap hogy tangát vegyen fel, akár fiú, akár lány az illető. :) Ha valaki boxerben akar gyantáztatni, annak szenvedés lesz, mert nem tud hozzáférni a kozmetikus.


Fiúként amikor elkezdtem kozmetikushoz járni az első kozmetikus kérte hogy maradjon rajtam az alsó, de lehetőleg olyant vegyek fel, ami nem takar sokat. Így a tangát választottam, mert azt könnyű volt úgy igazítani, hogy hozzáférjen mindenhez. :)


Aztán azóta másik kozmetikushoz járok, ő egy fiatal csajszi, és amikor megkérdeztem, hogy miben legyek közben, kapásból azt mondta, hogy legjobb ha leveszem, de ha nem akarnám levenni, akkor tangában legyek, különben szenvedés az egész munka. Így inkább levettem, mert kényelmesebb így mindkettőnknek, és legalább nem lesz összegyantázva a tangám sem. :)

2017. jan. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!