Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi az az EMO? 35 évesen...

Mi az az EMO? 35 évesen fogalmam sincs. Lemaradtam valahol. Lehet versengeni az legértelmesebb válasz kategóriáért. Tudom, nehéz:-)

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 17:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%
hatalmas világfájdalommal és élettapasztalattal bíró 13 évesek akiknek csak egy szemük van mert a másikba belefésülik a hajukat, így elvesztették a térlátásukat, vagdossák a testüket késsel és a saját nemükkel létesítenek szexuális kapcsolatot. jah és fekete cuccban meg halálfejes tornacippőben járnak.
2010. jan. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
93%
az a 13-18 éves korosztály akiknek világfájdalma van tokio hotelt hallgatnak fekete a hajuk a körmük (a fiúknak is) és az egyik szemükre van fésülve (a haj.)fekete göncökben járnak mindenféle "kiegészítőkkel".Van olyan aki vagdossa az ereit és ha háború lenne akkor az emók azt kiabálnák h :Ide lőjjetek!!
2010. jan. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
19%

hát énis emo vok oszt dicsak nem is aztat akarjuk hoggy minket lőjenek hanem mi magunkat lőjük fűvel na. oszt inkább azé harcolunk hogy jobb világ legyen dik. há mé nem lehet ezt megérteni senki nem tud semmit erről a műfajról de jönnek ide okoskodni háá dicsak má levagyok égve semmi pénzem most micsináljak ako inkább feketébe öltözök és gyászolok mindenkit aki majd 2012-ben megfog dögleni mondjuk azok között szerencsére énis ott leszek szal magamat is előre gyászolom!!!!!


R.I.P

2010. jan. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Hát, eddig holtverseny:-) Nagyon köszönöm, máris okosabb vagyok. Akkor asszem nem akarok emó-s lenni:-)
2010. jan. 7. 17:51
 5/23 anonim válasza:
33%
De ba*dmeg te is jó kategóriába írod ezt a kérdést...:D
2010. jan. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Apollo93 ***** válasza:
86%

mind pózer:DDD úgy jellemezném őket, hogy zsákok szarok tele sok fájdalmas érzelemmel....igazából őket nem érti meg senki(senki aki normális)halálfejes cuccok és fekete minden, igen még a fiúk körmei is. Mai mentalitás.

bb

2010. jan. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
47%
jah és még annyi, hogy 50 alatt van az IQ-juk, ahogy a 17:50es válaszból te is láthatod.
2010. jan. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
80%

Én meg gyászolom, azt az üres fejedet, hogy elhiszed ezt a világvégés marhaságot. Légy büszke arra, hogy füvezel. Harcoltok a jobb világért azzal, hogy sajnáltatjátok magatokat, és semleges neműnek öltöztök? LOL

:D

2010. jan. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
71%
Hát kedves 35éves nő/férfi?xd nem tudom.Én 16/L vagyok.És a sulim szerencsére nincs tele "emóval",de aki az az sajna nagyon az.Az őszinte véleményem az,hogy az egész egy felesleges dolog,ami a gazdag menő csajok divatmániája,meg "menő".A vagdosós dolog az nem igaz mindegyikre.A vagdosás szerintem lelki probléma miatt van inkább.Az emó inkább egy divat.És szerintem elég szánalmas,a szembefésült haj,a drága converse dolgok,és a felesleges halálfejes kiegészítők."Szegény" gyerek felfogása amugyis síkon van,akkormég iyenektől is bebolondul..Ez ilyen kb apuci meg anyui pici lánya vagy fia mindent megadnak nekik és ezzel is lenéznek mindenkit..Ez a szerény véleményem.Szóval nem maradtál le semmiről,az emó az maga a beképzeltség meg a h.ülyeség..Mindenkinek van "életérzése meg felfogása,meg problémája",de az nem erre való,hanem egy jó pszichológushoz.............
2010. jan. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
17:50-esnek ment.
2010. jan. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!