Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az rossz ha nekem olyan...

Az rossz ha nekem olyan szemem van, hogy színváltó? Úgy értem alapból barna de valamikor szürkés barna. A napon zöldes de van amikor teljesen zöld. És valamikor olyan mintha teljesen fekete lenne :S

Figyelt kérdés

2014. júl. 17. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem rossz.
2014. júl. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz, csak ne hangoztasd. Ismertem egy fiút, az agyamra ment a hülyeségével, mindig azzal jött, hogy neki a barna szeme néha zöld és mindig mondogatta, hogy nézzük, most zöld ugye? Mondtuk nem, totál ugyanolyan barna, de csak erősködött, hogy nem, az zöld... végül már ráhagytuk, jól van Józsika, nagyon szép zöld szemed van... Szerintem te is csak beképzeled, fotókon vagy napfény hatására más színűnek tűnik, de barna az, amivel nincsen semmi baj.
2014. júl. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én nem hangoztatom csak már sokan mondták,hogy változik a szemem folyton és ők mondják,hogy nem barna a szemed? És mondom de akkor meg mondják,hogy pedig most zöld. És már gondoltam akkor megkérdezem,hogy az rossz-e :)
2014. júl. 17. 16:41
 4/6 anonim ***** válasza:
átlagos... semmi fori nincs egy ilyen szemben.
2014. júl. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mamámnak is ilyen a szeme. Neki hangulattól függ. Általában sötétbarna. Amikor izgul vagy csak non boldog világos barna amikor ideges akkor meg zöld.
2014. júl. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is ilyen a szeme. Csak nekem kék a szemem és a pupillám körül van ilyen arany folt és sötétkék lesz néha akkor nincs folt. Viszont hogyha ideges vagyok akkor a folt elkezd nőni. Lehet hogy kicsit érthetetlen bocsi. Szóval a lényeg az hogy nem baj. :) ;)
2014. júl. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!