Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyi idő után cserélhetem...

Adidas11 kérdése:

Mennyi idő után cserélhetem ki az orrpiercingem?

Figyelt kérdés
Pont egy hete szurattam, egy kis köves van bent. Csavart végű és nem merem még kivenni. Mennyi idő után gyógyul be?
2014. júl. 18. 22:51
 1/3 valaki63 ***** válasza:
szia:) en ma szurattam:3 amugy szerintem meg varj 2-3 hetet:) de amugy miert nem olyat valsztottal amit szivesen viselsz hoszabb ideig?
2014. júl. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én pár napja szúrattam, nekem ott elmondtak minden infót ezzel kapcsolatban, egy hónapig ne vedd ki! Sőt, mozgatni, forgatni sem szabad ez alatt az idő alatt. Kenegesd Betadine-nal, vagy Tetrannal, a hideg kamilla is jó kiegészítésképp, és akkor gyorsabban gyógyul, de azt a hónapot várd meg szerintem mindenképp. Nekem se tetszik az amit beletettek de hát ez van, egy hónapot ki lehet bírni :)
2014. júl. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem 4 napja szúrták, és én karikát szerettem volna. A piercinger nekem mondta, hogy vegyek karikát, és menjek vissza 2 hét múlva s maj Ő kicseréli. Mégis csak inkább egy szakember matasson az orromban mint egy higéniátlan hozzá nem értő 3 orrlukú önmagam:D
2014. aug. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!