Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért olyan népszerűek a...

Miért olyan népszerűek a golyós, illetve stiftes deók? Nem maradnak utánuk a hónaljban fehér darabok?

Figyelt kérdés

Több éve használtam utoljára golyós dezodort, de nap végére összeállt száraz fehér darabokká a hónaljamban. Emlékeim szerint hasonló volt a helyzet a stiftes deóval is. A kellemetlen jelenség annak volt csupán köszönhető, hogy rossz minőségűeket használtam, vagy ti is találkozt(at)ok vele?


Mindezt azért kérdezem, mert váltani szeretnék a sprayről, és ahogy utánanéztem, még a krémmánián sincs ilyesfajta negatív kritika a fent említett deókról.


Szóval mi a véleményetek a "fehér darabokról"? Egyfajta mellékhatása ezeknek a termékeknek, vagy nálatok ilyen jelen sincs? Nyugodtan válthatok?


Köszönöm előre is.



2014. júl. 19. 08:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Életem első pár dezodorjánál még én is tapasztaltam, de aztán ezek úgy eltűntek. Én az FLP stiftes dezodorját használom, mert alumíniummentes, számomra nincs ennél jobb dezodor. :)
2014. júl. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2014. júl. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én avonosat használok mióta elkezdtem deózni.soha nem volt problémám és nap végére is száraz a hónaljam
2014. júl. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én Nivea golyós dezodort használok. Soha nem volt ilyen tapasztalatom.
2014. júl. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ha már kicsapódnak fehér darabkák, vagy nagyon tré a minősége, vagy túl sokat kentél magadra.
2014. júl. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Golyósat használok, semmi ilyesmi gondom nem volt sose vele.
2014. júl. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én stifteset használok, és nekem is ez a problémám!!
2014. aug. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!