Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon nehéz saját magunknak...

Nagyon nehéz saját magunknak építeni szép porcelán körmöt?

Figyelt kérdés
Van itt esetleg olyan aki magának csinálja? hogy ment elsőre? Nézegettem videókat és ott mindenki tipel csinálta magának, viszont az nekem nem olyan szimpatikus. Vagy a tipes megoldás sem rossz? Előre is köszönöm a válaszokat:)

2014. júl. 22. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Én a tip-es megoldásra szavazok, magamnak szoktam csinálni, de sosem túl csicsásat, bonyolultat mivel balkézzel nagyon ügyetlen vagyok :D
2014. júl. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Suli után egyszerű. Suli nélkül meg se próbáld, mert nem ismered a megfelelő por liquid arányt, nem tudod szakszerűen felvenni, és eloszlatni az anyagot, és csak kudarcélményed lesz.

Magamnak 4 éve csinálok porcelánkörmöt.

2014. júl. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Körmös vagyok, de a tanfolyam előtt is évekig csináltam magamnak zselés körmöt, azt jóval könnyebb megcsinálni, mint a porcelánt. Egyébként magamnak én is tippel csinálom, mert nem annyira szép ha magamnak megépítem bal kézzel. Van hajlított, versenyzői tip, azzal már lehet szép körmöt csinálni.
2014. júl. 23. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én épített porcelánt csináltam magamnak egy ideig, úgy ahogy egész jól sikerült, de most átálltam a zselére mert azt bal kézzel is van elég időm formázgatni
2014. júl. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget:)
2014. júl. 25. 09:11
 6/6 KörmösMagenta ***** válasza:
61%

Szia!

Szerintem inkább ne próbálkozz, fordulj szakemberhez. Anyagilag is jobban jársz, mert nem kell megvenned a termékeket, szebb is lesz, nem fog felválni és nem károsít.

A műkörömépítés kellő szaktudás nélkül komoly ártalmakat okozhat. Gombásodás, levegősödés, bepálás stb. rosszabb esetben még a saját körmödben is kárt teszel.


Hidd el, olcsóbb és jobb, ha körmöshöz mész - nyersz 1,5- 2 óra kikapcsolódást, míg az otthon készült amatőr körmök rengeteg idegességet és gyakran 4-5 órás vesződséget is jelenthetnek.

2014. aug. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!