Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mivel szőrtelenítet...

Lányok! Ti mivel szőrtelenítetek odalent?

Figyelt kérdés
Nem lábra gondoltam, a vicces kedvűek kíméljenek. Elég kényes terület, és valami hatékonyat, de bőrbarátot keresek.
2014. júl. 29. 23:18
 1/8 anonim válasza:
Nekem van egy kis elemes kb. 2cm széles epilátorom. Azzal. Fáj egy kicsit, de legalább egy hónapig sima. Mostanában gondolkodom a tartós szőrtelenítésről, de drága.
2014. júl. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nekem is van epilátorom, de még a lábamon is iszonyatosan fáj, és ott is vörös pontok jelennek meg, máshol ki sem mertem próbálni.
2014. júl. 29. 23:26
 3/8 anonim válasza:
Egy biztos, krémmel nem szabad. A borotvától meg még erősebb lesz. Kozmetikus? Gyorsan lerántja, és ha meg szégyenlős vagy, gondolj arra, hogy nem a tied lesz az első, amit lát. :)
2014. júl. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Borotválom.
2014. júl. 30. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Borotválom, mivel az a leggyorsabb, legegyszerűbb. Az meg hogy erősödik tőle csak tévhit... különben már yeti lennék, mivel több mint 10 éve csinálom. Pont ugyanolyan mint volt.
2014. júl. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én azért nem szeretem, mert utána szétkarcol. Inkább az epilátor. (1. és 3. voltam)
2014. júl. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 The answer ***** válasza:
Epilátor a leghatékonyabb, gyorsan meg lehet szokni, csökken a fájdalomérzet.
2014. aug. 20. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Guminyuszmusz válasza:
Borotva. Voltam már kozmetikusnál nem volt rossz de mindig nem. Kéthónaponta szoktam kozmetikushoz menni
2015. okt. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!