Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Túl pávás már vagy ez még az...

Túl pávás már vagy ez még az értelmes kategória?

Figyelt kérdés
nincs oldalra fésült hajam se hasonló mint ahogy csont sovány kis valami se vagyok mint a legtöbb pávácska. viszont a ruháim közt ugyan úgy van csőnadrág ami színes (sötétkék. piros) mint ahogy egyenesszárú farmer is pólók közt is van átlagos férfi póló mint ahogy van V kivágású is. rövid gatya is van sima meg van olyan is ami térd fölé ér. nem fotózkodom tükörbe meg hasonlók! ez még bele fér a normális divatos öltözködésbe vagy ez már pávának számít? hülye válaszolók kíméljenek és bocsi ha esetleg rossz kategória!
2014. aug. 10. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
nem vagy pava, te hercegno vagy
2014. aug. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Dehogy ez messze nem "páwa", te csak követed a divatot ennyi aki mást mond az meg irigy! :)
2014. aug. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ez még belefér így leírás alapján
2014. aug. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%

Nem azért, de ha oldalra volna zselézve a hajad, és lefényképeznéd magad mondjuk Nápoly egyik hotelja tükrében, az min változtatna, máris nagyképű b*zi volnál? Hát abszolút nem, ne másra hallgass, azt tedd ami neked bejön, ráadásul ide olyan elfuserált lotyók járnak, akik nem élték ki magukat, és minden kicsit is jobban kinéző srácra negatív dolgokat vetítenek.

Közbe a sima rövid hajú, visszahúzódó dávidka, már nyerő, mert Ő olyan pasis, amikor 175cm-hez van 73kg zsírosan.


A v kivágásúra is majd mondják hogy hanyagold, helyette hordjál sima pólót.

2014. aug. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 nem értem :D ezek szerint vagy szar a felfogásom vagy mi de nem esik le mit akarsz ezzel mondani :D
2014. aug. 10. 22:50
 6/11 anonim válasza:
hol árulnak ilyen színes lefele szűkülő farmerokat? mondjuk én lehet nem vennék fel ilyet, mert milyen már, de fel akarom próbálni hogy áll:)
2014. aug. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
elmész egy nagyobb bevásárló központba mint pl az Arána Pláza vagy a pécsi Árkád ( én ott vásárolok mivel ott élek) és ott van bőven :)
2014. aug. 10. 23:18
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet neked akármilyen hajad meg csőnadrágod, amint meglátom a V nyakú rózsaszín pólódat rögtön rávágom, h meleg vagy, és 90%-ban igazam is lesz.
2014. aug. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem rózsaszín ha nem kék és a meleg sem stimmel ugyan is kapcsolatban élek bocsi :)
2014. aug. 10. 23:40
 10/11 anonim válasza:
konkrét boltra gondolok nem csak igy hogy nesze pláza, ezt én is gondoltam :D
2014. aug. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!