Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen vonásra utalhat a...

Milyen vonásra utalhat a kinött orrcsont? Talán zsidó?

Figyelt kérdés

Kissé kivan nőve az orrcsontom, olyan mintha egy pup lenne az orromon.. elörről annyira nem látszik, csak ha megvilágítanak, viszont oldalról borzalmas.. a suliban sokszor megkapom ezért hogy "zsidó orruk" és zsidóznak, pedig nem hinném hogy zsidó rokonaink lennének, vagy felmenőink lennének, apu nem szeret erröl beszélni.

Emiatt hogy lennék zsidó?

Pedig nem szabad a fülcimpám hanem lenött, egy ici picit lóg, de a suliban SAJNOS sok jobbikos van, és az a legalja! Tehát folyton ez van :"büdös zsidók!!" meg stb. és terjesztik hogy a zsidókat a szabad nagyon lógo cimpáról lehet megkülönböztetni? Ha lenött a fülcimpám attól még lehetek zsidó? Vagy ez sémi vonás?



2014. aug. 23. 00:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen vagy zsidó,nekem is görbe az orrom,mondjuk én lefejeltem kiskoromba X dolgot és úgy maradt.

Azzal meg,hogy lezsidóznak ne foglalkozz. Ha fiú vagy mond,hogy nem vagy körülmetélve stb. Ne foglalkozz velük.

2014. aug. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azért először is, aki jobbikos, az nem náci, nem antiszemita. Ezt magyarázd el nekik IS!

Egyébként meg senkinek semmi köze ahhoz, hogy milyen az orrod/milyen származású, vallású vagy.

2014. aug. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"Azért először is, aki jobbikos, az nem náci, nem antiszemita. Ezt magyarázd el nekik IS!"

Ezt nagyon jól tudom, de ha megporobálnám őket meggyőzni arról hogy vannak rendes zsidók is, és hogy ők ugyan olyan magyarok mint mi, egyből "izraeli kémügynök" lennék..

2014. aug. 23. 13:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen nem jobbikos, se nem hazaszerető. Gondolom azért Nagymagyarországos pólóba járnak meg stb... Pedig azzal, hogy rasszista, pont nem szereti a hazáját... Na mindegy... Mátyás királynak is volt egy törés az orrában.
2014. aug. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hàt kimondottan "Nagymagyarországis" póloba nem járkálnak.. már most 15-16 évesen tetkójuk van, egyiknek egy árpád sávos nagymagyarországos van a melkasán, a másiknak meg horogkereszt.

Azt tudtam hogy Mátyás királynak Nagy orra volt, viszont azt nem hogy egy kis törés volt benne.

2014. aug. 24. 15:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Cuki vagy. :) Szerintem csessz ki velük, térj be zsidónak. :D
2014. szept. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!