Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a márkákról?

Figyelt kérdés
A minap lementem a Rossmann-ba venni egy pár új körömlakkot... Fehéret és rózsaszínt vettem az egyik essence-es a másik miss sporty-s .... Azonban itthon mikor kinyitottam megdöbbenve tapasztaltam , hogy korántsem a feltüntetett szín van benne... Francia manikűrhöz akartam fehéret... De a lakk egy szinte átlátszó színű fos volt... A rózsaszín pedig egy kis világos valami , de hogy abból a körmön nm lesz rózsaszín az tuti... Veletek is történt már ilyesmi? Melyek azok a márkák amik körömlakkjaiból bátran vehetek mert nem vernek át , és azt kapom a pénzemért amire számítottam? Előre is köszi a válaszokat :)

2014. aug. 23. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ezért szoktam vásárlás előtt a neten/blogokon swatchokat nézni. Amúgy mindkét márkának jó körömlakkjai vannak jó áron.
2014. aug. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Ezért nem érdemes olcsó körömlakkokat venni. Én ezt a két márkát nem nagyon szeretem, egy L'Oreal körömlakknál ez nem fordult volna elő.
2014. aug. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy nem a feltüntetett szín van benne?????

Átlátszó üvegben van minden lakk :D

Nekem lakknál egyáltalán nem számítanak a márkák, mert találtam már jó, olcsó lakkot is, és több ezer forintosnál is vettem olyat, ami egyszerűen használhatatlan. Szóval lutri. Van olyan márka, aminek az egyik színe teljesen jó, aztán egy másik szín, már nem, pedig ugyanaz a márka, típus.

2014. aug. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát..essence lakkal én még nem szívtam,igaz csak egy feketém,egy átlátszóm,meg egy lilám van,de olyanok mint az üvegben.Miss Sportytól is 3 db-om van,azok is jók.DE én sem szeretek 300-ért körömlakkot venni,valahogy sosincs jó vége.:)
2014. aug. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
600 darabja.... De oké legközelebb L'oreallal próbálkozok... Más jó körömlakk esetleg amit tudtok?
2014. aug. 23. 13:03
 6/6 anonim ***** válasza:
catrice
2014. aug. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!