Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szemuveges akarok lenni. Hogy...

Szemuveges akarok lenni. Hogy oldhato ez meg?

Figyelt kérdés

2014. szept. 7. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Szembe váglak ugy hogy ketté áll!
2014. szept. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Olyat szoktak csinálni hogy vesznek szemüveget 0-ás lencsével.
2014. szept. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Én meg nem akarok az lenni...

Lehet venni olyan szemüveget, aminek sima üveg a lencséje, azaz semmit sem nagyít/kicsinyít.

Ha komolyan tönkre akarod vágni a szemed, akkor nézd közelről a tévét, gépezz sokat, és tádááám..

De hidd el, nem jó dolog az..

2014. szept. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Vegyél szemüveget, a divat miatt már sima üveggel is árulnak... nem kell rossz szem hozzá.
2014. szept. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De miért?
2014. szept. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Veszel egyet, ami nem dioptriás. Ez a legjobb módja.

Én szemüveges vagyok, vagyis most már kontaktlencsét hordok, de nagyon szeretném ha nem kellene.

Olyat ne csinál, hogy behazudod a szemészeten, mert csak magadnak teszel keresztbe, ha felírnak akár egy feles szemüveget is mert ez még nem sok, de a szemed idomulni fog hozzá és idővel romlani fog. Nem éri meg!

2014. szept. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Én 9 éven keresztül azon voltam, hogy ne kelljen hordanom, mostanában meg csak vakarom a fejem, hogy sima lencsés szemüveges embereket látok. Könnyen ki lehet szúrni az ilyeneken, nincs meg az a jellegzetes fénytörés a lencsén. Hülye szokásnak tartom, Usian Bolt se jár mankóval brahiból, addig örülj, amíg valóban nem lesz szükséged egy igazira.
2014. szept. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ne akarj szemüveges lenni mert egy ideig én is azt akartam de amikor elromlott a bal szemem annyira hiányzott hogy a saját szememmel lássak és ne üvegen keresztül... De ha elakarod rontani a legfontosabb érzékszervedet fújj parfümöt a szemedbe de pont beletalálj garantált a siker tapasztalat... 😞😞😞
2016. ápr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!