Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy hosszúkás arcú lánynak...

Egy hosszúkás arcú lánynak milyen haj áll jól?

Figyelt kérdés

Már lassan 5 éve, hogy ugyanolyan méretű a hajam (kb. 70-75 centi) és már nagyon unom, úgyhogy végre elhatároztam, hogy újítok.

Ahogy fönt is látható; az arcom hosszúkásabb, és nem tudom, hogy milyen haj állna jól. Kissé hullámos és szőkés barna hajam van, valaki aki ért hozzá nem tudna ajánlani valami haj formát/típust?

A válaszokat előre köszönöm! :-)



2014. szept. 8. 17:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha hosszúkás az arcod,akkor "kerekíteni" kell ahhoz, hogy közelítsen az ideális (ovális) formához. Valószínűleg a homlokot takaró frufru jól állna neked, hiszen az egy kicsit tompít a hosszúkás formán. A hullámos haj viszont jó,mert az szintén kerekít optikailag. A hosszú haj sem jó választás, ha a formát nézzük, mert az is tovább keskenyíti az arcot. Én egy kb. vállig érő,frufrus megoldást javasolnék,de ez persze függ a stílusodtól is. Olyat ne vágass,amit nem szeretnél, mert ha te nem érzed jól magad vele, másnak sem fog tetszeni, bármennyire mérnöki pontossággal van megszerkesztve.
2014. szept. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!