Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol fáj a legkevésbé a tetoválás?

Hol fáj a legkevésbé a tetoválás?

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 21:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
28%

hajon, körmön, szempillán...

A hüvelyben nagyon kevés az idegvégződés, szinte nincs is. Bár ott a a tetkó sem érvényesül igazán...

2010. jan. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%

Ez személytől is függ. Kinek milyen a fájdalomküszöbe.

Egyébként mindenhol fáj, de ki lehet bírni. Az én tetkóm a csuklómon van, és én is nagyon féltem a tetkóztatás előtt. Volt egy ismerősöm akinek szintén csuklóján volt, és ő is teljesen elijesztett, hogy : ő alig bírta ki, annyira fájt(fiú). De nagyon akartam, így megcsináltattam és hát... Én, személy szerint még élveztem is. xD

2010. jan. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Általában ott ahol vékony a bőr, és közel van a csont.
2010. jan. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

Az előzövel egyet értve, a lábfejen, kézfejen, vádlin... de a gerinc vonalán, a bordáknál és a kar belső része a "legfájdalmasabbnak" tartott. De tényleg ember függő, nekem a nyakamon van, első csigolyán, és azt mondták vigyek pelenkát... hát csikálni csikált... de egyátalán nem fájt, pedig vérzésre és ordításra készültek(=

16/L

2010. jan. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Fej, nyak ott a legtöbb ember elájul, mint ahogy a haverom is pár pillanatra ö neki ott nem fájt, nekem van egy egész hátas háát mire itt végeztek 8óra alatt a vállrésze volt a legrosszabb de ki lehet bírni... egész melles tetkó válltól lefelé itt is csak a vállrésze volt a húzós meg a színezés de hidd el nekem orgazmusod lesz akárhol csinálják és vazelinnel bekeni majd pár perccel később vizes ronggyal áttörli a tetkót... :D Vádlim nekem egyáltalán nem fájt. Amúgy a Németek kifejlesztettek egy speciális krémet amivel 2órára nem érzel semmit a tetovált felületen h ha annyira félsz a fájdalomtól, bár én azt látom h első tetkód lesz és nem tudod eldönteni h. hova, annyit tudok mondani oda tedd ahova te szeretnéd ne a fájdalom döntse el, és h ha az első tetkód csináltatod azzal küzdjél meg és érezd a fájdalmat!
2010. jan. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem a lapockámon van, ott alig éreztem valamit. a csontosabb részeken rosszabb. de általánosságban elmondható, hogy ahol közel a csont ott nagyon tud fájni. 19/L
2010. jan. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem a csuklómon van egy név és a jobb vádlimon van egy nagyobb karikatúra. Egyik sem fájt. Egy kicsit sem, inkább már unalmas volt:)
2010. jan. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%
Nekem kanjik vannak végig a gerincem vonalán.Nem volt valami kellemes de túl lehetett élni.Megérte :)
2010. jan. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! :)

én a nyakam hátsó részére szerettem volna, de akkor ott nagyon fáj :D

majd kitalálok vmit

2010. jan. 20. 19:42
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem ott van, és nem fájt, néhakicsit mikor közelített a csonthoz, de amúgy a hangja rémísztőbb volt(:
2010. jan. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!