Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szőrös az arcom, vastag...

Szőrös az arcom, vastag (nagyon vastag) a szemöldököm, plusz egybe van nőve. A homlokom is szőrös. Sokkal szőrösebb vagyok mint a korombeli lányok. Mit tegyek, hogy anya megengedje a gyantáztatást, és a szemöldök kiszedést? 12/L

Figyelt kérdés
Tudom kicsi vagyok még, de ez engem nagyon zavar, bajszom is van, és megakarok szabadulni tőle. De nagyon látszik, ma egy barátnőm szólt is, hogy milyen szőrös az arcom. Tesómmal már gyantáztattunk, nem fáj, és a szemoldokomet ki is szedte, de anya nem engedi. Mit tegyek, hogy meggondolja magat?

2014. szept. 23. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ó kicsim,mondd el neki hogy téged ez nagyon zavar!Lehet csak azért nem akarja még,nehogy később még több gondod legyen vele.Lehet nem is feltünő,csak te látod annak.
2014. szept. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát sajnos tényleg feltűnő. Tesóm is mindig azzal szivat, hogy milyen nagy a szemöldököm, és 2 osztalytarsam is megemlitette.megyik a bajszomat is..
2014. szept. 23. 21:50
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Ha ennyire szőrös az arcod, akkor valószínűleg komoly hormonproblémád van, amivel mindenképpen tanácsos orvoshoz fordulni.
2014. szept. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg anyuddal ha ennyire fontos neked csak megérti:) én is 12 vagyok már rég ki van szedve a szemöldököm,járok kozmetikushoz is rendszeresen szerintem ebben nincs semmi ha gyantáztatni szeretnél inkább kozmetikushoz menj ő jól meg tudja csinálni,vagy legalább is jobban mint a tesód én nem tudom milyen mert nem szoktam de biztos ügyesebb a kozmetikus,de ha tényleg ilyen szőrös az arcod menj vele dokihoz ő tud segíteni.:)
2014. szept. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 The answer ***** válasza:
100%
Ha nincs más megoldás, akkor anyukád tudta nélkül menj el kozmetikushoz. Ha tetováltatni szeretnél, nyilván nem biztatnálak hasonlóra. De ne anyukád mondja már meg, hogy hogyan kell jól érezned magad a saját bőrödben, örülne, hogy van igényed az esztétikumra. Nem értem az ilyen szülőket, komolyan.
2014. szept. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
El kell menni kozmetikushoz és legyantáz mindent,kiszedi a szemöldököd.Anyud majd beletörődik.
2014. okt. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A szemöldököt otthon is ki lehet szedni. Vannak tanácsadó weboldalak, hogy mi az ajánlott forma. A lényeg, hogy nem kell túlzásba esni, ne legyen túl vékony, és lehetőleg természetes formája legyen.


Azonkívül el kellene menni nőgyógyászhoz, és elpanaszolni neki ezt a szőrproblémát, hogy állítsa be a hormonrendszeredet. Akár jóindulatú daganat is állhat a háttérben, a policisztás petefészek szokott ilyet csinálni nagy előszeretettel. Akkor pedig gyógyszerre lesz szükséged.

Ne hagyd, hogy anyád elsumákolja ezt, mert komoly egészségügyi és társadalmi vonatkozásai vannak ennek a dolognak.

2014. okt. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!