Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Friss Orr pc? Tegnap lövettem,...

Friss Orr pc? Tegnap lövettem, (fülbevalót tett bele) és nagyon fáj, piros és kicsit gennyezik, és persze ki akar esni, mert nincs a végén semmi, mivel fülbevó + nem is tetszik, mert nagy egy pc-hez képest.

Figyelt kérdés
Ez baj hogy gennyezik? Kezelem amit adott hozzá csepegtetős cuccot meg fújom is mással. És mikor cserélhetném ki normális pc-re?

#PC #genny #orr piercig
2014. szept. 27. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért azt tette bele? Nekem rögtön normális orr pc-t raktak.

Én gyógyszertárban vettem hozzá kenegetős cuccot.

Pár napig normális, h fáj és piros. Majd elmúlik.

2014. szept. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, baj, hogy gennyezik. De azt én sem értem, hogy miért fülbevalót rakott bele. Ugye, nem átlövetted, hanem átszúrattad?

Ki kéne cserélned egy normális ékszerre először is, vagy ha magadnak nem szeretnéd, menj el egy másik helyre, de ide ne. Fontos, hogy először fertőtlenítve legyen az orvosi fém, mielőtt behelyezik.

Szerintem, azért se szereti az orrod, mert lehet, nem orvosi fémből van.

2016. dec. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
* az ékszer. - Ez lemaradt, bocsi :D De, logikus, hogy nem az orrod van orvosi fémből.
2016. dec. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!