Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez nem ciki? 16 évesen 75H mell?

Ez nem ciki? 16 évesen 75H mell?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, 178 centi, és 75H-s a mellem. Nem vagyok túlsúlyos, csak a mellem nagy. A családban mindenkinek ilyesmi alkata van, de nekem van a legnagyobb mellem. Anyukámé is "csak" 75D-s. Ez nem ciki?

2014. okt. 3. 16:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%
Nem ciki egyáltalán, csak nem megszokott. Félő, hogy néhány év múlva fájni fog tőle a hátad, és rossz lesz a testtartásod a súlyától.
2014. okt. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
42%
Képet :D
2014. okt. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Képet nem küldök :)

#1: a sportot is emiatt kellett abbahagynom, 12 évesen már D-s melleim voltak. Amikor dokinál voltunk, direkt megkérdeztem, hogy nőhetnek-e még. Azt mondta nem.

Mégis nőttek. Remélem mostmár TÉNYLEG nem nő, mert már kicsit idegesít, hogy nem találok rendes méretű melltartót ami lefogná, fürdőruhát se. Nem mindig jó ám nagymellűnek lenni. :(

2014. okt. 3. 16:31
 4/20 anonim ***** válasza:
90%

Nem ciki de az már tényleg nem szerencsés, ahol van nagyobb méret, ott is sokszor csak G-ig. Mindenképp keress egy jó sportmelltartót, nekem Shock Absorber van, az baromi szoros, teljesen fixen tart (igaz én "csak" 75F vagyok). Vaterán pl van is most fent egy a méretedben, úgy árban is elfogadható.

[link]

2014. okt. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, mert még a G-s melltartóimat kell hordanom, amik nagyon szorítanak már, csak sajnos nem találtunk H-s méretet sehol :( Fürdőruhám meg F, mert nagyobbat nem találtunk :/ Remélem már tényleg nem nőnek tovább, az I már picikét nagy lenne :)
2014. okt. 3. 20:14
 6/20 anonim ***** válasza:
24%

Úristen! Dehogy ciki! Egy istennő lehetsz! Bárcsak több lánynak lennének ekkora mellei.

24F

2014. okt. 4. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Hát tényleg nagyon jó, én is szeretem hogy szinte semmilyen ruhába nem fér bele :/
2014. okt. 4. 16:43
 8/20 anonim ***** válasza:
23%
Hidd el, ez a probléma sehol sincs ahhoz képest, ha kis melleid lennének. Nézd a pozitív oldalát, abból sokkal több van szerintem, hiszen valami elképesztően gyönyörűek lehetnek!
2014. okt. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
fúhh az durva lehet. asszem el sem tudom képzelni. : ) nem ciki amúgy, de azért jó, ha figyelsz rá, hogy ne buggyanjanak ki mindig. : D remélem, nem fog fájni a hátad, sajnos esélyes. meg majd egy nagymell imádó fiú biztos imádni fog. ha mondjuk 10-15 év múlva nagyon zavarna, vagy egészségügyi gondokat okozna, létezik mellkisebbítő műtét...
2014. okt. 5. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
31%
Ne, könyörgöm, olyan hogy mellkisebbítő műtét soha ne jusson eszedbe!
2014. okt. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!