Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A nők hogy tudjak így el...

A nők hogy tudjak így el fogadni magukat, nagyon nagy csúnya lógó mell, vagy nagyon kicsi deszka mell, vagy kövérség?

Figyelt kérdés

2014. okt. 11. 08:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Minden napra jut valaki, aki provokálja a jó népet.

Szeresd magad, mert ha magad nem szereted, hogy várod el mástól, hogy szeressen?!

2014. okt. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy a férfiaknál is jelen van a probléma.
2014. okt. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én férfi Vagyok! Ezt csak úgy általánosságból kérdezem!
2014. okt. 11. 09:04
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Es a ferfiak a sorhasukat vagy azt, hogy nagyobb a melluk mint a feleseguke?
2014. okt. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
És mégis mit kéne tenniük, egy életen át utálni magukat azok miatt amikről nem tehetnek? Muszáj elfogadniuk magukat. Senki sem lehet tökéletes. A férfiakról is lehetne feltenni ilyen kérdést, de annak szintén semmi értelme sem lenne, pont mint ennek a kérdésnek.
2014. okt. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
A nők olyan csodálatosan fejlett szellemi és érzelmi képességekkel rendelkeznek, hogy ilyen dolgok nem jelentenek nekik problémát.
2014. okt. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Akkor én most haljak meg?
2014. okt. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha magad nem szereted, hogy szerethetnél másokat?
2014. okt. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos napokon simán, sőt örülök is magamnak más napokon meg nehezen.


Az segített, hogy egyrészt rájöttem, hogy a divetipar hazugságaival ellentétben orvosilag egészséges a súlyom. Nem vagyok kövér, csak telt.

Másrészt rájöttem, hogy nem nekem kell belepréselődnöm a ruhákba, és nem én vagyok a hibás ha nem állnak jól, a testemhez választom a ruhát és nme fordítva.


Meg megtenultam, hogy a nagyátlaghoz viszonyítsak, ne a magazinokhoz. Normál emberekhez mérve a hibáim átlagosak, másnak is pont ilyen narancsbőre, párizsimelle, narancsbőre van, és volt is mióta világ a világ, csak épp most ciki lett, mert így több vackot lehet eladni.

2014. okt. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

-9-es: végre egy normális hozzáállás!

Nagyon díjazom, nagyon értelmes - bár nem trendi - de ezzal nem is kell foglalkozni!

2014. okt. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!