Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyek menő csaj?

Hogyan legyek menő csaj?

Figyelt kérdés

Azoktól a csajoktól kérdezem akik úgy érzik magukról, hogy divatosak és sokan akarnak olyanok lenni mint ők.

Én egy egyszerű unalmas lány vagyok, szeretek divaosan öltözködni, de nincs igazán stílusom.Festet szőke haju, vagyok, fehér bőrű, szoliba nem járok,és aránylag vékony.


2010. jan. 28. 10:00
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
67%
az biztos...kösz hogy belinkelted...főleg a cipők ujjajjj:)
2010. jan. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
64%
De akkor a platform cipők a telitalpúak, azok annyira nem jönnek be, de a linkelt oldalon vannak igen szépek :p
2010. jan. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
64%
és véééégre gucci lelőhely áááááákösziiii:)
2010. jan. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
64%
Hordj sztreccs nadrágot és ezt tedd be a csizmádba! Én meg nagyon rákaptam arra,hogy egy hosszú pólóra felveszek egy menő övet!
2010. febr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:

1. választás: légy emo csaj!

2 - l l - : sztem a lakk, műköröm mostanában nagyon menő!

3.- l l - : a ruhád legyen mindig egyedi, de szép! de nehogy túlzásba vidd, mert lehet hogy nem menő, hanem egy útálnivaló qrva leszel!

2011. ápr. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

sztem a tornacipő és a magasarkú a legmenőbb.

meg a kockás ing vastag övvel

2011. ápr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

a mai menő csaj az szét van vakolva a feje fehérre,füstös smink,deszkás cipő,szúk DE NAGYON SZŰK gatya,push-up melltartó,undorító fekete szemöldök nagyon szőke haj,swag sapka,legyél ribi c:

szerintem amúgy igy jó vagy dobd fel a ruhatárad kicsit és érezd jól magad ;)

2014. aug. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!