Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy 8 éves kislány (leelőzve...

Egy 8 éves kislány (leelőzve a tiniket is) a legszebb lány a világon?

Figyelt kérdés

A mindössze 8 éves Kristina Pimenovanak messze több facebook likeja van, mint bármelyik tininek több mint 2 millió és 416 ezer barátja. Ezt semelyik lány sem mondhatja magáénak. Lehet ő a legszebb nő a világon ? Ránézésre nagyon értrett ! [link]


De szebb már most, mint egy tini ? [link]


2014. dec. 7. 15:50
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
39%
Miniribizli.
2014. dec. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim válasza:
90%
bemész egy óvodába, bármelyik lányt össze lehet igy rakni, csak azoknak a szülei nem dijaznák ha minden pedo rájuk verné, ennek a szülei talán még futattják is
2014. dec. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim válasza:
95%
Én nem hiszem, hogy bármilyen kapcsolat lenne a likeok és a szépség között. Az már nagyobb probléma, hogy erre a kislányra te nőként tekintesz. Amit szerintem alaposan gondolj át, hogy normális-e ilyeneket gondolnod.
2014. dec. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
93%

A szülők hülyeségei határtalanok, csak az a baj, hogy ennek a gyerek látja majd később a kárát (nem anyagilag, hanem mondjuk pszichológiailag). Egy normális hétköznapi gyerek nem ilyen.

Ennek a kislánynak egyáltalán van gyerekkora? Milyen életet élhet az ilyen gyerek?

2014. dec. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
93%

Ettől még élőben csak egy alsós...

Az internet nem a valóság...

De itt is látszik, mennyire kislányos csajok számítanak szépnek.És én vagyok a régimódi, aki nőies nőket akarok.

2014. dec. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim válasza:
11%
aranyos kislany...annyi biztos...a korabeliek kozt szerintem a legszebb...ha megno, nagyon de NAGYON dogos lessz...
2014. dec. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim válasza:
93%
mi ez legalizált pedofília?
2014. dec. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
100%
A legszebb nő? Én itt egy gyereket látok.
2014. dec. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim válasza:
18%
Szúrnám.
2014. dec. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
77%
Pont most akartam írni hogy mindjárt jön valaki, aki beírja, hogy szúrná, de látom elkéstem. :D
2014. dec. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!