Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki 15 évesen a...

Szerintetek ciki 15 évesen a 75AA mell? 15/L

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, és 75AA-s mellem van. Értem én, hogy a kismellű nők sincsenek hátrányban, de azért kicsit frusztráló, hogy minden lánynak az osztályból B-s, meg C-s melleik vannak. Ráadásul 182 centi vagyok, így a magasságom miatt még kevésbé látszik az aprócska mellem. 15/L
2014. dec. 23. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ez ellen nem tudsz mit tenni ilyen vagy. Ha ciki ha nem. (amúgy szerintem nem az)
2014. dec. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Egyáltalán nem ciki :) Én is 15 vagyok és 184 cm. Nekem is ekkorák. Nem kell szégyellni és Push Up-os melltartókat venni, mert szerintem az nem valami hasznos.. Lehet hogy kívül nagynak látszanak, de belül te is tudod hogy kicsik. Aggodalomra semmi okod :)
2014. dec. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Ez is csak egy testrész, tök mindegy mekkora.
2014. dec. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
dehogy ciki és még nőhet is
2014. dec. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kismellű nők... Nem vagy nő, hanem csak egy gyerek. A gyereknek meg minek kell nagy mell? Ne érdekeljen, majd megnő. Vagy nem, akkor lesz majd okod panaszkodni... (mondjuk ez olyan dolog amiről nem tehetsz és normális pasit nem érdekli)
2014. dec. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugi nekem még 21évesen is akkora van kb......
2014. dec. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!