Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, ti hogy viszonyulnátok...

Lányok, ti hogy viszonyulnátok egy pattanásos, de egyébként igényes, normális sráchoz?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, és már jó ideje, legalább másfél éve küszködök a pattanásokkal. Ez miatt eléggé visszahúzódó vagyok lányok társaságában, nem merek ismerkedni, idegenekhez odamenni. Egyébként társaságot kedvelő ember vagyok , sokat járok ki az ismerőseimmel és sportolni is szeretek. Az alkatommal sincs baj, nem vagyok kövér. De ez az egy dolog, a pattanásos bőröm mégis néha annyira levisz az életről... Itt most nem arról lenne szó , hogy hogyan ápoljam, hanem hogy a lányokat ez mennyire zavarja? Ha tegyük fel a belsőm megfogja őket, akkor számít ez? Mert csak ez miatt nem merek közeledni hozzájuk. Mindig arra gondolok hogy "biztos rondának tart" .


Egyébként ápolom a bőrömet, gyógyszert is szedek rá (isotretinoin) amely egy kifejezetten erős és hatásos gyógyszer a pattanások ellen, de nekem 4 hónap után nem javult jelentősen... Ha ettől a gyógyszertől sem múlik el akkor semmitől sem. Magyarul a f_aszom tele van az egésszel. gátlásos vagyok és visszahúzódó idegenek társaságában. (A saját társaságomban nem, velük mindig sokat dumálok)



2014. dec. 25. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem a pattanásaiddal van a baj, hanem pont azzal, hogy nem vagy magabiztos, hanem gátlásos és visszahúzódó. a lányok általában pont ennek az ellenkezőjét csípik :) úgyhogy ne foglalkozz a pattanásaiddal, majd elúlnak
2014. dec. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A pattanásos bőr engem nem zavar. Ilyen esetben főleg nem, hiszen te mindent megteszel ellene.

A pattanás önmagában nem ront nagyon a külsőn, ha valaki alapból szép. Ha valaki csúnya, az gáz, de ha valaki pattanásos, de helyes, az nem. A "nem kövér" és a "formás, sportos" között is van különbség. Nekem nem jön be, ha valaki kigyúrt. Legyen feszes, formás, sportos, és jó mozgású. De semmiképp ne puding. Ha valaki nem kövér, még lehet puding.

Szóval ha helyes vagy, és jó az alakod, akkor nem kell aggódnod a pattanások miatt, a kamaszkor velejárói (nekem is vannak), nem tehetünk róla :/

2014. dec. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Első, nekem bejön az is, ha egy helyes fiú visszahúzódó, vagy szerény :)

Előző voltam.

2014. dec. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
azt nem mondtam, hogy nincs kivétel :)
2014. dec. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Inkább vékony és szálkás vagyok, szóval szerintem nem rossz az alakom. (185 cm és 71 kg vagyok) régóta focizom meg kondizni is járok pár hónapja. Köszi a válaszokat! Majd megpróbálok kicsit bátrabb lenni :)
2014. dec. 26. 00:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha vékony, és szálkás vagy, akkor az alakoddal nincs gond. Ha még helyes is vagy, akkor azok a szemét pattanások nem sokat tehetnek ellened, mert alapból jól nézel ki :)
2014. dec. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Semmit nem ront a pattanás az összképen. Kivéve persze mikor kivakarják az emberek és vöröslik meg minden...

Attól a gyógyszertől pedig el fog múlni, csak türelem, van akinél több időbe telik. Egyébként használhatsz korrektort te is ha nagyon zavar, az elfedi nagyjából a pattanásokat.

2014. dec. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!