Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire fáj ha van már egy...

PatriciaNagy kérdése:

Mennyire fáj ha van már egy füllyukam de szeretnék még mellé 2 db-t? Jobb a szakember vagy csinálja anyukám?

Figyelt kérdés
2014. dec. 31. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Amíg nem porc, addig átlagosan. A porc már kicsit jobban. Én inkább szakemberhez mennék, mert bár nem ingyen van, legalább biztos, hogy profi körülmények között, profi eszközzel lesz átlyukasztva.
2014. dec. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha lövik nem fâj annyira persze csattanik..és fàj utànna ... mindenképp szakember..
2014. dec. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze, egyértelműen jobb szakemberrel!

Nem viszlek bele a rosszba, csak elszeretném mondani ha mégis otthon csináljátok:

- vastag tűvel szúrjátok

- mindenképp fertőtlenítsétek a tűt és a fülbevalót is pl. alkohollal

- jégkockával érzéstelenítsd a területet

Én is megkértem anyát, hogy szúrja ki, mert magamnak képtelen voltam. :D Nem fájt, csak ott lett elrontva, hogy a tű nem volt elég vastag és nagyon nehezem tudtam beletenni a fülbevalót. Kettőt szúrt ő is.

2014. dec. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi akkor én is inkább szakemberhez megyek:)
2015. jan. 1. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!